Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Dana Janotová, CSc-.Psychiatrická ordinace.

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Kanov - veterinární ordinace

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytneme konzultaci každému. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Karban

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Poskytujeme konzultace pro naše klienty. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Miloš Staněk - veterinární středisko

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Červinka

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michaela Petříková

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Naši zaměstnanci jsou vybaveni bohatými znalostmi svého oboru. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tereza Centrum

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logopedie s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Naši logopedové se specializují na děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Jitka Štěpánková

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Užijte si u nás individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku