Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jarmila Zábranská

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Oldřich Setunský - veterinář

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. U nás máte možnost využít poradenství. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinická logopedie Mgr. Jana Prokšová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Navštivte naši logopedickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paracelsium Praha, s.r.o.

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V oblasti imunologie nabízíme kvalitní zdravotní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMHEALTH, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Poláková - kineziologie

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Můžete s námi konzultovat cokoliv. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Dubský

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. I vy můžete využít naši odbornou péči. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Mikulková

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Náš individuální přístup vás potěší. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov - penzion pro důchodce Orlová

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku