Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Božena Kučerová

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Skleničková, alternativní léčba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Matějková

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Houška - psychiatr

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Body help s.r.o.

Poradenská centra pro zdraví a úpravu váhy Svět zdraví Trutnov, Teplice, Kolín, Poděbrady a Chrudim. Využíváme unikátní metodu Metabolické diagnostiky KNT předního českého odborníka na výživa dr. Fořta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum Rodinka

Nabízíme odborné zdravotní služby. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Na našich předporodních kurzech se vám budou věnovat zkušené porodní asistentky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohunka Trafinová - kineziologie

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků. Naše ortopedické oddělení se zabývá vrozenými i získanými deformitami a poraněním pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku