Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Petr Petráš - veterinární ordinace

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naďa Dufková, neurolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Jíška

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Sylvar - Depolar

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Nasswettr

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Poskytujeme konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Základem naší práce je individuální přístup. Provozujeme také ordinaci chirurgického specialisty. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Helena Žáková -dětský lékař

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Využijte také naše konzultace. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Pavel Moravec

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Vika, stomatolog

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VETERINA FIALOVÉ ZOO

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Pokud má váš domácí mazlíček nějaký problém, přijďte nám ho ukázat do naší veterinární ordinace. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Na ortopedickém oddělení vám budeme vašim končetinám věnovat perfektní ortopedickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku