Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Ivo Pospíšil

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativní medicína a léčitelství

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Objednejte se k nám na konzultace. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OptoCentrum a DermoCentrum Jihlava

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Lexa, ambulantní péče v oboru urologie

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Odbornou péčí, kterou poskytujeme, rozhodně nebudete zklamáni. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V rámci zdravotnických služeb vám poskytneme i konzultace. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPA Gyncentrum s.r.o. Mikulov

Soukromá gynekologická ambulance v Mikulově se zabývá gynekologickou péčí o pacientky všech věkových skupin. Provádíme preventivní prohlídky, diagnostikujeme a následně léčíme různé gynekologické potíže, neplodnost, potíže v menopause, provádíme malé gynekologické zákroky, očkujeme proti rakovině děložního čípku. Poskytujeme i diagnostiku těhotenství včetně následné péče, vedení těhotenské poradny a provádíme i prenatální screening.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka- gynekolog

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Gregorová

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův - Chirurgická ordinace

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. U nás můžete využít také službu poradenství. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Naše chirurgická ordinace je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Dbáme zejména na příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Maryšková-rehabilitace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku