Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Tomáš Budka

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Daniela Portychová

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naši logopedové se s vysokým nasazením věnují všem pacientům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová, koneziologická laboratoř

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Poskytujeme odborné služby s individuálním přístupem ke každému klientovi. V rámci našich služeb poskytujeme i zdravotní konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONADA, spol. s r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Mačasová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Janotová, CSc-.Psychiatrická ordinace.

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renata Gregorová - Soukromá psychologická poradna

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Bárta

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Potěší vás náš individuální přístup. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Čepelík

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Halina Čermáková psychiatr

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. U nás můžete využít také službu poradenství. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku