Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jana Strejčková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radovan Hora

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Na našem ortopedickém oddělení vám pomůžeme zlepšit vaši pohybovou výkonnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krylová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Naděžda Guziurová - Veterinární ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radka Krygarová

Profesionální školení a kurzy v poskytování první pomoci pro firmy a veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čalkovský, gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše gynekologické ordinace provádí i těhotenská vyšetření. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřich Prokop, chirurg

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Nebojte se k nám přijít na konzultace. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Zdraví je to nejdůležitější, a proto se v naší chirurgické ordinaci staráme, aby to vaše netrpělo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku