Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Logopedie, s.r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Petr Petráš - veterinární ordinace

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Díky neustálému rozšiřování našich znalostí se stále rozvíjíme a nabízíme tak stále lepší služby. Naše zdravotnické služby vynikají díky kvalitě a individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naďa Dufková, neurolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Michal Vítek

Nabízíme odborné zdravotní služby. Součástí námi poskytovaných služeb je i odborná péče. Každému pacientovi nabízíme individuální přístup. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Pokud má váš domácí mazlíček nějaký problém, přijďte nám ho ukázat do naší veterinární ordinace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Kuchař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Klimentová

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Kmoníčková

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku