Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Jan Reml

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. V naší neurologické ambulanci se zabýváme především pacienty s onemocněním centrálního a periferního nervového systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková - soukromá pečovatelská služba Help

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Evžen Panovský - psychologie

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš personál je profesionální a ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Masáže - Ondřej Dvorský

Provádíme klasické masáže, sportovní a kombinované masáže, reflexní masáže a reflexní terapii mikrosystému plosky nohy a dlaně ruky, shiatsu, kraniosakrální osteopatii, baňkování, metamorfní techniku, funkční manuální medicínu, Dornovu metodu a Breussovu masáž, tradiční thajskou masáž severního stylu. Služby lze hradit v hotovosti, platební kartou nebo pomocí zaměstnaneckých benefitů (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity.cz, UPCR Cheque Déjeuner.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Ilona Friesová, psycholog

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Náš individuální přístup vás potěší. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dobromila Filová

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika Parník - MVDr. Jaroslav Švec

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Sirotek - estetická a plastická chirurgie

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Boháč - GEOSAN B&P

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku