Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PhDr. Jaromír Chrášťanský, psycholog

Psychologické poradenství a rozvoj osobnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Luboš Jeřábek, logopedie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Připravíme vám odborné konzultace. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vlasta Schůtová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Náš personál je profesionální a ochotný. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Fiala-veterinář

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Zdražilová

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Stříbrská - ortodoncie

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blažek Petr

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Lysá nad Labem

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Plášilová

Nechte se oslovit naší komplexní nabídkou kvalitních zdravotnických služeb. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Své bohaté znalosti využíváme ve prospěch svých klientů. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Maxim

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. Rádi vám také vyhovíme, pokud si budete přát konzultaci. V neposlední řadě se věnujeme individuálnímu přístupu. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku