Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Martina Procházková

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Pilníkov

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. V naší veterinární ordinaci používáme kvalitní a zdravotně nezávadná léčiva. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Snažíme se o co nejkvalitnější služby, a tak všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Využijte také našeho kvalitního zdravotnického poradenství. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kindl - obchod

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek,chirurgická ambulance

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Provozujeme ambulantní ordinaci všeobecné chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková-Cvičení

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Předporodní péči vám budou poskytovat zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ a východ

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku