Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum Rodinka

Nabízíme odborné zdravotní služby. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Na našich předporodních kurzech se vám budou věnovat zkušené porodní asistentky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohunka Trafinová - kineziologie

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Marek Bonk

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Naší snahou je individuální přístup ke každému z klientů. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Naše chirurgické oddělení poskytuje kompletní spektrum operačních zákroků. Naše ortopedické oddělení se zabývá vrozenými i získanými deformitami a poraněním pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LERYMED, spol. s r.o.

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Poskytujeme odborné konzultace. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kolářová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Daněk - Chirurgické ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Základem našich služeb je individuální přístup. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Šrůtek - Oční ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Ráčková

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Naši odborníci vám budou poskytovat tu nejlepší péči. Nabízíme konzultace na odborné úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soběslav Uhlíř - gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku