Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dotek, z.ú.

Společnost Dotek z.ú. vznikla, aby napomáhala v důstojné péči o seniory. Cílem je vytvoření komplexní zdravotnické a sociální péče o potřebného klienta, aby mohl žít co nejdéle tam, kde se cítí být doma. Vyžaduje-li jeho situace setrvání v našem pobytovém zařízení odlehčovací služby, chceme se ubírat s našimi klienty společnou cestou tak, aby jejich smysly byly stimulovány a naše komunikace s nimi odpovídala úrovni jejich vnímání. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. U nás se budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Hülle-chirurg

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Ungerová-Neurologie a rehabilitace

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Trápí-li vás epilepsie, díky naší neurologické ambulanci ji budete mít pod kontrolou. Rehabilitační cvičení provádějí zkušení pracovníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Božena Kučerová

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Náš tým disponuje teoretickou i praktickou znalostí v rámci poskytovaných služeb. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Skleničková, alternativní léčba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Matějková

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Houška - psychiatr

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Sofie Bröcklová

Božena Sofie Bröcklová - TERAPIE POHYBEM, GooUp21 Ra - v civilním oblečení a na jakémkoli místě Specifické, osobité, pohybové sestavy pro zlepšení výkonnosti a celkového zdraví, zacílené na ODBLOKOVÁNÍ - hluboko uložených, vážných, psychických, emočních traumat a trápení a životních konfliktů ELIMINACI - bolesti, stresu a únavy zvýšení celkové kapacity mozku rychlou buněčnou regeneraci zvýšenou psychickou, fyzickou odolnost a imunitu zlepšení nálady a prožitku, zdraví,radosti a spokojenosti

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku