Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kožní s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OČNÍ ORDINACE MUDr. Richard Hron

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Praktický lékař MUDr. Břetislav Zatloukal

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. V péči naší firmy budete mít zajištěn individuální přístup. Před každým námi prováděným zákrokem by měla proběhnout konzultace s příslušným lékařem. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Disponujeme moderním vybavením a zkušeným a vlídným personálem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Procházková

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Lankočí, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. U nás se budete cítit příjemně. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Horáková - provozovatel veterinární kliniky

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Dopitová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Istenesová

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Základem naší práce je individuální přístup. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dan Kučík,Kožní ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková-Cvičení

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Předporodní péči vám budou poskytovat zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku