Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AKA, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Na imunologii vám ochotně poradíme, jak zlepšit odolnost vašeho imunitního systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renata Gregorová - Soukromá psychologická poradna

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Bárta

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Potěší vás náš individuální přístup. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Čepelík

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Halina Čermáková psychiatr

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. U nás můžete využít také službu poradenství. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Zábranská

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. S radostí vás přivítáme v příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Využijte náš individuální přístup ke každému nákupu. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Oldřich Setunský - veterinář

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. U nás máte možnost využít poradenství. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Máme pro vás připraveny odborné konzultace. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinická logopedie Mgr. Jana Prokšová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Navštivte naši logopedickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Paracelsium Praha, s.r.o.

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V oblasti imunologie nabízíme kvalitní zdravotní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMHEALTH, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku