Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ a východ

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš Staněk

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás je vždy příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Iva Hloušková - Proeko

Pokud hledáte přirozenou cestu ke zdraví, jako jsou bylinky, bylinky zpracované nanotechnologií,bylinné směsi, bylinné tinktury,zelené,ovocné,černé a jiné čaje, přírodní kosmetika, doplňky stravy, vitamíny,sirupy a další produkty, pak jste u nás správně, neboť zde máte vše pohromadě! Pokud potřebujete namíchat bylinnou směs na míru, jste tu správně.Zároveň poskytuji poradenství ke všem produktům co zde naleznete a pomohu Vám při jejich výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hugo Přibyl, Ph.D.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Blansko

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. U nás zažijete opravdu individuální přístup. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Provádíme rehabilitace po operačních zákrocích a tím pomáháme vašemu rychlejšímu návratu do života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku