Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Vojtech Richter

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radovan Hora

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Na našem ortopedickém oddělení vám pomůžeme zlepšit vaši pohybovou výkonnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krylová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Naděžda Guziurová - Veterinární ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. V rámci našich zdravotnických služeb garantujeme ochotu, vstřícnost i profesionalitu. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku