Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Iva Hloušková - Proeko

Pokud hledáte přirozenou cestu ke zdraví, jako jsou bylinky, bylinky zpracované nanotechnologií,bylinné směsi, bylinné tinktury,zelené,ovocné,černé a jiné čaje, přírodní kosmetika, doplňky stravy, vitamíny,sirupy a další produkty, pak jste u nás správně, neboť zde máte vše pohromadě! Pokud potřebujete namíchat bylinnou směs na míru, jste tu správně.Zároveň poskytuji poradenství ke všem produktům co zde naleznete a pomohu Vám při jejich výběru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Lankočí, praktický lékař

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. U nás se budete cítit příjemně. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám. Máme pro vás otevřenou ordinaci praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Horáková - provozovatel veterinární kliniky

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Dopitová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Istenesová

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Základem naší práce je individuální přístup. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dan Kučík,Kožní ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Macečková-Cvičení

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Předporodní péči vám budou poskytovat zkušení odborníci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ a východ

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku