Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Petr Vika, stomatolog

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. S nákupem vám pomůže možnost konzultace přímo u nás. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče. Rádi se s vámi podělíme o své znalosti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VETERINA FIALOVÉ ZOO

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Ochota a profesionalita našich zaměstnanců jsou pro nás velmi důležité. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Pokud má váš domácí mazlíček nějaký problém, přijďte nám ho ukázat do naší veterinární ordinace. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. Na ortopedickém oddělení vám budeme vašim končetinám věnovat perfektní ortopedickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Müller, stomatolog

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Svěřte se do péče stomatologů v příjemném prostředí naší ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daria Heřmanová-alternativní medicína

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Skotáková, praktický lékař

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nebojte se konzultace s námi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Jíška

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Sylvar - Depolar

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Nasswettr

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Poskytujeme konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku