Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Centrum reprodukční medicíny Gest

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zdravotní služby poskytujeme dle individuálních potřeb jednotlivých klientů. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. U nás vám zajistíme skutečně odbornou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Žaneta Marijczuková- Poradenství

Celostní medicína a detoxikace organismu, biorezonance, jak zhubnout a zdravá výživa. Pomoc s psychikou, zlepšení sebevědomí a hledání příčiny potíží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Nasswettr

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociální pomoci Litoměřice

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Naše znalosti neustále zdokonalujeme. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Nad zdravím klientů v našem domově důchodců bdí zkušený lékař.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Boris Milberger, neurofyziologická laboratoř (EMG/EP,EEG) a neurosonologická laboratoř(ultrazvuk krčních a mozkových cév, kostní sonodenzitometrie-měření osteoporozy ), manipulace a reflexní terapie,soudní znalec

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jitka Štěpánková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Semeráková

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Součástí našich služeb je poskytování poradenství. Preferujeme individuální přístup. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Peter Erbák - ORL

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku