Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Masáže - Ondřej Dvorský

Provádíme klasické masáže, sportovní a kombinované masáže, reflexní masáže a reflexní terapii mikrosystému plosky nohy a dlaně ruky, shiatsu, kraniosakrální osteopatii, baňkování, metamorfní techniku, funkční manuální medicínu, Dornovu metodu a Breussovu masáž, tradiční thajskou masáž severního stylu. Služby lze hradit v hotovosti, platební kartou nebo pomocí zaměstnaneckých benefitů (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity.cz, UPCR Cheque Déjeuner.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hugo Přibyl, Ph.D.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nemocnice Blansko

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. U nás zažijete opravdu individuální přístup. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Provádíme rehabilitace po operačních zákrocích a tím pomáháme vašemu rychlejšímu návratu do života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika - MVDr. Zdeněk Vepřek

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Štefan Lišaník - plastická a esteticka chirurgie Ostrava

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Provádíme bioplastické operace, při kterých se místo cizích materiálů využívá vlastní tělní vazivo. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yurmax - Zubní ordinace

Pražská zubní ordinace Yurmax nabízí komplexní zubní péči, která plně odpovídá nejnovějším trendům v současné stomatologii. Odborníci naší zubní ordinace na Praze 5 sestavují individuální plán léčby a zákroků tak, aby proces byl vždy co nejúčinnější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Janeček,ordinace

Nabízíme širokou škálu zdravotnických služeb. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. S naším ochotným přístupem k vám budete jistě spokojení. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Luděk Novotný

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Každý náš zákazník ocení naši odbornou péči. Poskytujeme také konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme ambulantní služby v rozsahu všeobecné neurologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E I W A - DENT s.r.o. stomatologická laboratoř Litoměřice

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Naše stomatologická laboratoř poskytuje vysoce kvalitní služby záchovné i estetické stomatologie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku