Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby

Zdravotnické služby

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v krajích:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Radka Krygarová

Profesionální školení a kurzy v poskytování první pomoci pro firmy a veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čalkovský, gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše gynekologické ordinace provádí i těhotenská vyšetření. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jindřich Prokop, chirurg

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Nebojte se k nám přijít na konzultace. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. Zdraví je to nejdůležitější, a proto se v naší chirurgické ordinaci staráme, aby to vaše netrpělo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Vojtech Richter

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radovan Hora

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Na našem ortopedickém oddělení vám pomůžeme zlepšit vaši pohybovou výkonnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku