Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Zlínský kraj)

Zdravotnické služby Zlínský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Marta Gergelová

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů. Zákazníkům nabízíme individuální přístup. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Provozujeme ambulantní ordinaci všeobecné chirurgie. Jsme renomovaná klinika všeobecné chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Základem naší práce je individuální přístup. Provozujeme také ordinaci chirurgického specialisty. Na oddělení chirurgie provádíme za pomoci moderních technologií operace různých oblastí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Viznerová

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Poskytujeme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Spolehněte se na ochotu našeho personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alternativní medicína a léčitelství

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Objednejte se k nám na konzultace. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. U nás budete příjemně překvapeni individuálním přístupem. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek,chirurgická ambulance

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Nabízíme pacientům příjemné prostředí, které je zároveň i velice praktické. Provozujeme ambulantní ordinaci všeobecné chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská poliklinika u sv. Alžběty,

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Hülle-chirurg

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku