Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Ústecký kraj)

Zdravotnické služby Ústecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Anna Krčková - soukromá pečovatelská služba Help

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajišťujeme maximální komfort a individuální přístup. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Josef Zika

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Mezi námi nabízené alternativní léčebné metody patří i regresní terapie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. U nás je vždy příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Šulc, privátní gynekologická ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tereza Centrum

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. U nás klademe důraz na individuální přístup. Snažíme se o neustálé prohlubování svých znalostí a tak můžeme klientům poskytovat ty nejlepší služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Škola duchovní cesty

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci. U nás máte možnost využít poradenství. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Bez individuálního přístupu by byla veškerá snaha marná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Anna Krčková

Nabízíme zdravotnické služby na vysoké úrovni. Díky studiu exaktních věd se můžeme pochlubit velkými znalostmi. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Ochota není u nás jen prázdný pojem. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martina Procházková

Jsme vám k dispozici s fundovanou nabídkou zdravotnických služeb. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Kontaktovat nás můžete rovněž za účelem poradenství. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinická logopedie Mgr. Jana Prokšová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Navštivte naši logopedickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika - MVDr. Zdeněk Vepřek

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku