Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Středočeský kraj)

Zdravotnické služby Středočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

AKA, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Na imunologii vám ochotně poradíme, jak zlepšit odolnost vašeho imunitního systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni. U nás se shledáte s ochotou, vstřícností a profesionálním přístupem v rámci našich služeb. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Jakubův - Chirurgická ordinace

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. U nás můžete využít také službu poradenství. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou. Naše chirurgická ordinace je vybavena moderní přístrojovou technikou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Eva Černochová

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší veterinární ordinaci zacházíme s vašimi mazlíčky citlivě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanislava Skleničková, alternativní léčba

Sjednejte si u nás zajištění potřebných zdravotnických služeb. Pokud hledáte skutečně profesionální konzultace, obraťte se na nás. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. Bude o vás pečovat tým našich odborníků. Můžeme vám slíbit individuální přístup ke každému z vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Peter Erbák - ORL

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Josef Čepelík

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Připravíme pro vás individuální léčebný program s osobním přístupem. Jestliže potřebujete poradenství ve zdravotnických službách, využijte naší nabídky. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov důchodců Lysá nad Labem

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Věnujeme se také odborným zdravotním konzultacím. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. V našem zařízené vám můžeme nabídnout odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Dopitová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku