Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Plzeňský kraj)

Zdravotnické služby Plzeňský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Tomáš Budka- gynekolog

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Jíška

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Vyžadujete-li individuální přístup, jste u nás správně. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Radovan Hora

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Ke každému nákupu u nás přistupujeme individuálně. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Na našem ortopedickém oddělení vám pomůžeme zlepšit vaši pohybovou výkonnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OČNÍ ORDINACE MUDr. Richard Hron

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Kdykoli můžete využít i nabízeného zdravotnického poradenství. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Odborná péče je součástí služeb, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Matějková

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Ochota našich pracovníků je příjemným bonusem k našim poskytovaným službám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Helena Klimentová

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Naše péče je vždy na velmi odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Houška - psychiatr

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Pokud nebudete něčemu rozumět, nebojte se to s námi zkonzultovat. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pro širokou veřejnost nabízíme služby našeho poradenství. V naší gynekologické ordinaci se postaráme o vaše intimní partie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Jitka Štěpánková

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Užijte si u nás individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku