Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Pardubický kraj)

Zdravotnické služby Pardubický kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Karel Sylvar - Depolar

V naší nabídce poskytujeme profesionální zdravotnické služby. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Individuálně přistupujeme ke každé nové objednávce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Evžen Panovský - psychologie

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš personál je profesionální a ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Jana Mervartová

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Zajišťujeme také odborné poradenství. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dobromila Filová

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní ošetřovatelská služba Oblastní charita Polička

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Doufáme, že si u nás užijete chvíle v příjemném prostředí. Užijte si u nás individuální přístup. Chceme, aby jste díky našim konzultacím měli dostatečné informace. Zdravotnické služby vám zajistíme rychle a ochotně. Oslovte nás ohledně zprostředkování odborné zdravotnické péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VETOPET, s.r.o.

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Poskytneme vám individuální přístup. Garantujeme vám poskytnutí odborné zdravotnické péče. Mezi naše služby patří poskytování poradenství pro nemocné osoby. Využijte také naše konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Luděk Novotný

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jitka Štěpánková

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. V naší poradně si poradíme s vaším zdravotním problémem. Neváhejte se na nás obrátit ohledně konzultace. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. V rámci poskytování zdravotních služeb uplatňujeme individuální přístup. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku