Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Olomoucký kraj)

Zdravotnické služby Olomoucký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Milan Nasswettr

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. Poskytujeme znalost aktuálních změn. Ochota pomoci je jednou z vlastností našich zdravotnických pracovníků. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Své zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Luboš Jeřábek, logopedie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Připravíme vám odborné konzultace. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Jirsová- veterinární léčebna

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Iva Přemyslovská Purová - gynekologická ambulance

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Poskytujeme individuální přístup ke každému nákupu. Konzultace s námi vám zajisté pomůže. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Pokud sháníte kvalitního zkušeného dětského lékaře, zavolejte nám. Naše ambulance nabízí vysoce kvalifikovanou péči o pacientky v oblasti gynekologie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Milan Nasswettr

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Naši pracovníci mají široké znalosti zdravotnických služeb. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Využijte ochotný přístup našeho personálu. Poskytujeme konzultace pro naše klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Reml

V naší nabídce zdravotnických služeb najdete veškeré potřebné informace. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. V oblasti zdravotnických služeb nabízíme odbornou péči. V naší neurologické ambulanci se zabýváme především pacienty s onemocněním centrálního a periferního nervového systému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Maryšková-rehabilitace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku