Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Moravskoslezský kraj)

Zdravotnické služby Moravskoslezský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Štefan Lišaník - plastická a esteticka chirurgie Ostrava

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. Můžeme vám nabídnout osobní konzultace. Provádíme bioplastické operace, při kterých se místo cizích materiálů využívá vlastní tělní vazivo. Ošetří vás erudovaní odborníci na chirurgii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Boris Milberger, neurofyziologická laboratoř (EMG/EP,EEG) a neurosonologická laboratoř(ultrazvuk krčních a mozkových cév, kostní sonodenzitometrie-měření osteoporozy ), manipulace a reflexní terapie,soudní znalec

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Navrátík, stomatolog

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Základem našich služeb je individuální přístup. Nabízíme odborné vyšetření a následnou léčebnou péči. Na konzultaci u nás se budete těšit. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domov - penzion pro důchodce Orlová

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb.. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karin Mutinová

Zajišťujeme veškeré potřebné zdravotnické služby. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Neustále prohlubujeme své znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beskydské rehabilitační centrum, spol. s r.o.

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. V rámci našich služeb vám nabízíme kompletní odbornou péči. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. Provádíme poradenství ve zdravotnických službách. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Kuchař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logopedie s.r.o.

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Jsme tu pro vás s nabídkou našich služeb zahrnující i poradenství. Garantujeme vám konzultace k vašemu zdravotnímu stavu. S radostí a ochotou vám pomůžeme v rámci poskytovaných zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Stále se snažíme vzdělávat a rozšiřovat tak naše znalosti. Naši logopedové se specializují na děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Pajorová

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Máme perfektní znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Odborná péče je vám u nás vždy zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku