Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Královéhradecký kraj)

Zdravotnické služby Královéhradecký kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kožní s.r.o.

Rádi pro vás zajistíme požadované zdravotnické služby. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Dbáme zejména na příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte některé z našich mnoha zdravotnických služeb. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Nabízíme konzultace, kterým budete rozumět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Máte možnost využívat i služeb zdravotnického poradenství. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. V rámci našich služeb je vám k dispozici náš tým disponující vstřícností a ochotou. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kožní s.r.o.

Využijte naší pestré nabídky zdravotnických služeb. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Vynakládáme velkou snahu na to, abychom vám ve všem ochotně vyhověli. I k vašemu nákupu budeme přistupovat individuálně. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Konzultace patří mezi další služby, které nabízíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oldřich Novotný- Veterinární ordinace

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. Rádi vám ochotně poskytneme veškeré naše zdravotnické služby. Můžete také využít naše poradenství. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Zastavte se se svým chlupatým mazlíčkem v naší veterinární ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Blažek Petr

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Poskytneme vám také kvalifikované zdravotní konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Červinka

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Vladimír Kulich - Gynekologická ordinace

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. U nás ručíme za moderní vybavení, kvalifikovaný tým a příjemné prostředí. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku