Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Kraj Vysočina)

Zdravotnické služby Kraj Vysočina

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

OptoCentrum a DermoCentrum Jihlava

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. Pacientům se zdravotním handicapem věnujeme zvláštní odbornou péči. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Pestré znalosti z oboru zdravotnictví z nás činí opravdové odborníky. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dan Kučík,Kožní ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soběslav Uhlíř - gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš Staněk

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dalimila Švihálková Mirčevská

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Poskytujeme samozřejmě také konzultace. Ke každému neduhu pacienta se stavíme s individuálním přístupem. Ochota našich služeb ve zdravotnictví je pro nás prvořadá. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Alena Molíková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Naší dobrou vizitkou je také individuální přístup ke každému klientovi. Bude o vás pečovat tým našich odborníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku