Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihomoravský kraj)

Zdravotnické služby Jihomoravský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Evžen Skula Veterinární ambulace pro malá zvířata

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Potřebné podrobnosti probereme během konzultačního sezení. V naší veterinární ordinaci používáme kvalitní a zdravotně nezávadná léčiva. Můžeme vám nabídnout také služby cévní chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Bárta

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Potěší vás náš individuální přístup. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Horáková - provozovatel veterinární kliniky

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Rádi vám poskytneme konzultace. Ke všem pacientům přistupujeme individuálně. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Jelínková-diagnostická laboratoř

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Jelínková, kineziologická poradna

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. Nabízíme poradenství s individuálním přístupem. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Zařídíme pro vás také poradenství v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární ordinace Jankari

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Svým klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jaroslava Istenesová

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Základem naší práce je individuální přístup. Odborné konzultace v rámci našich služeb nejen v oblasti zdravotnictví jsou naší prioritou. Zajišťujeme odbornou péči na vysoké úrovni. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Petr Havlíček

Zaměřujeme se na bohatou nabídku zdravotnických služeb. Naše konzultace se změní váš život k lepšímu. Dokážeme skvěle využít své znalosti ve zdravotnických službách. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Naše odborná péče je k dispozici i vám. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku