Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Jihočeský kraj)

Zdravotnické služby Jihočeský kraj

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pomoc a Péče Slunečnice - Jana Vodičková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Věra Kolářová

Vyberte si potřebné zdravotnické služby z naší nabídky. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Záleží nám na spokojenosti našich klientů a proto jim vždy nabízíme ochotný přístup. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. Sjednejte si u nás návštěvu za účelem zdravotnického poradenství. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Daněk - Chirurgické ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Základem našich služeb je individuální přístup. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Vojtech Richter

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Sjednejte si také termín pro svou zdravotní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Fiala-veterinář

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Kanov - veterinární ordinace

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytneme konzultaci každému. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku