Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví > Zdravotnické služby (Hlavní město Praha)

Zdravotnické služby Hlavní město Praha

Rádi spolupracujete s opravdovou elitou v oblasti Zdravotnické služby? My také. Proto vám přinášíme seznam těch nejlepších firem v oblasti Zdravotnické služby, na jejichž profesionalitu se můžete opravdu spolehnout.

 

Zdravotnické služby v okresech:

Tipy: Domov důchodců, Bioplastika, Regresní terapie, Pediatrická ambulance, Oční klinika, Psychiatrické oddělení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman Kindl - obchod

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Gregorová

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Ochota v rámci našich služeb je prvořadá. U nás se shledáte s profesionály a vyškoleným týmem pracovníků poskytující odborné konzultace. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LERYMED, spol. s r.o.

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Zdravotnické služby vám poskytneme rádi a ochotně. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Poskytujeme odborné konzultace. V rámci našich služeb je vám k dispozici také poradenství. Provozujeme zdravotnické služby dospělým osobám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kinkor - Prosystem

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum reprodukční medicíny Gest

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Odborná péče našich zdravotníků je u nás zaručena. Prostory naší kliniky vám ochotně ukážeme. V případě potřeby můžete využít i naše zdravotní konzultace. K vašemu nákupu přistupujeme individuálně. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Hana Stříbrská - ortodoncie

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Každému našemu klientovi poskytneme individuální přístup. Ochotně vám zajistíme to pravé z naší nabídky zdravotnických služeb. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. O zdraví vašich dětí budou pečovat skvělí dětští lékaři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinické centrum ISCARE I.V.F. a.s.

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Rádi vás uvítáme v příjemném prostředí našeho zdravotnického zařízení. Na našem oddělení se orientujeme především na běžnou chirurgickou problematiku. U nás uplatňujeme nejnovější ortopedické poznatky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONADA, spol. s r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Miloš Staněk - veterinární středisko

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Jsme klinika s dlouholetou tradicí a zkušenými odborníky v chirurgickém oboru. Na našem oddělení se věnujeme pacientům s postižením pohybového aparátu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku