Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 

Zdravotnická zařízení v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Petr Houška - psychiatr

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pestré znalosti našeho personálu vás jistě příjemně překvapí. Respektujeme individuální potřeby našich klientů. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Vaše přání vyplníme ochotně a s úsměvem na rtech. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinická logopedie Mgr. Jana Prokšová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Navštivte naši logopedickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NUTRIČNÍ ORDINACE

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme pro vás zajistit poradenství v oboru zdravotnických služeb. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Klienti jsou spokojeni s naším individuálním přístupem. Naši výživoví poradci vám mohou poradit také ohledně hubnutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Emilie Šranková, rozvoj osobnosti

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Nakupujte u nás, poskytneme vám konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Potěší vás náš individuální přístup. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská poliklinika u sv. Alžběty,

Jsme tu pro vás s obsáhlou nabídkou zdravotnických služeb. Před ošetřením budete muset absolvovat krátkou konzultaci. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Libor Horáček

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Zdravotní konzultace vám rádi zprostředkujeme. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým. Nabízíme vám naše služby v příjemném prostředí. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Pokud potřebujete praktického lékaře, tak naše ordinace má v současné době volné kapacity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. S ochotou pro vás zajistíme prvotřídní zdravotnické služby. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Naši odborníci vám také po dohodě poskytnou zdravotní konzultace. V naší ambulanci si poradíme se všemi typy neurologických onemocnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Soběslav Uhlíř - gynekologie

Přijďte si vybrat vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Máme skutečně vynikající znalosti našeho zdravotnického oboru. Po posouzení vašeho zdravotního stavu se vám dostane odborné péče. Průběh konzultace se snažíme přizpůsobit vašim požadavkům a časovým možnostem. Jistě oceníte náš individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Šulc, privátní gynekologická ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková, neurolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku