Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotnická zařízení

Profesionálové z oboru Zdravotnická zařízení nabízejí své kvalitní služby a produkty se zaměřením na spokojenost klienta prostřednictvím našeho katalogu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MUDr. Hugo Přibyl, Ph.D.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PaedDr. Jitka Štěpánková

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Poskytování odborné péče je součástí služeb našeho zařízení. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Užijte si u nás individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Hülle-chirurg

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Šrůtek - Oční ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Peter Erbák - ORL

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Naši klienti oceňují především individuální přístup našich odborníků. Díky příjemnému prostředí se u nás budete cítit dobře. Můžeme vám nabídnout veškerou odbornou péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Maryšková-rehabilitace

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Poskytujeme pacientům celodenní odbornou péči. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Zastáváme individuální přístup při poskytování zdravotních služeb. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Poskytujeme rehabilitace zaměřené na prevenci a léčbu bolestivých stavů pohybového aparátu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Pavel Moravec

Potěšíme vás bohatou nabídkou zdravotnických služeb. Sjednejte si u nás také odborné poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. Můžete s námi konzultovat cokoliv. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Ochotně vám pomůžeme s jakýmikoli požadavky ohledně zdravotnických služeb. Naše zdravotnické služby vám zajistí individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Ilona Friesová, psycholog

Rádi vám nabízíme kvalitní zdravotnické služby. Rádi pro vás zajistíme i konzultace. Náš individuální přístup vás potěší. V našem zařízení máte jistotu odborné péče. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Všem klientům nabízíme příjemné prostředí. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

COMHEALTH, s.r.o.

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Naše služby jsou založené na ochotě a individuálním přístupu. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Rádi využijeme svých odborných znalostí, abychom vám pomohli. Dbáme zejména na příjemné prostředí. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku