Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdravotní poradny

Jedním z cílů naší společnosti bylo vytvořit unikátní a přehlednou databázi, která našim klientům poskytne dostatek kvalitních informací o oboru Zdravotní poradny. Zde jí přinášíme k nahlédnutí.

 

Zdravotní poradny v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Faster EFT, Reiki - Terapie pro šťastnější život

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. Odbornou zdravotnickou péči rádi zajišťujeme všem klientům. Nebojte se s námi konzultovat o vašem zdraví! Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamila Poláková - kineziologie

Využijte jakékoli z našich špičkových zdravotnických služeb. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Kromě jiných služeb nabízíme také poradenství. Můžete s námi konzultovat cokoliv. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Přijďte si prohlédnout příjemné prostředí naší zdravotnické instituce. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Pokud hledáte poradenství, které zmírní vaše zdravotní problémy a pomůže léčit vaše nemoci, pak jste u nás na správném místě. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Dagmar Kučerová

Nabízíme zdravotnické služby, ve kterých se snoubí ochota a lidský přístup. Zajišťujeme pro vás odborné konzultace v rámci našich zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Zdravotnický personál je u nás vždy ochotný pomoci. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. Pacientům nabízíme znalosti ve zdravotnickém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renata Gregorová - Soukromá psychologická poradna

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum sociálních služeb

S naší širokou nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Kromě kvalitních služeb se snažíme zaměřit také na příjemné okolní prostředí. Naše znalosti zdravotnictví z nás dělají odborníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krylová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Josef Zika

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši odborníci vám ochotně poskytnou zdravotnické poradenství. Oslovte nás ohledně poskytování odborné zdravotnické péče. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Mezi námi nabízené alternativní léčebné metody patří i regresní terapie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krylová

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Snadno pro vás zajistíme i odborné poradenství v oboru zdravotnických služeb. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Odborná znalost v rámci našich služeb je pro nás prioritou. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. Nabízíme odbornou péči a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radka Krygarová

Profesionální školení a kurzy v poskytování první pomoci pro firmy a veřejnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku