Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Kvaiser - Zdraví a zdravotnictví

Nabídka zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klinická logopedie Mgr. Jana Prokšová

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme odborné konzultace. Navštivte naši logopedickou ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Žaneta Marijczuková- Poradenství

Celostní medicína a detoxikace organismu, biorezonance, jak zhubnout a zdravá výživa. Pomoc s psychikou, zlepšení sebevědomí a hledání příčiny potíží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestabylin.cz e-shop s přírodními produkty

Internetový obchod s přírodními produkty. Nabízíme byliny, čaje, bylinné kapky a tinktury, vitaminy a minerály, zdravé potraviny, doplňky stravy, přírodní kosmetiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Kučvová

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Naši odborníci vám zajistí poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Poskytujeme odbornou péči nejen v našem zařízení. Ve zdravotnických službách vynikáme svými znalostmi. Budeme rádi, pokud si pro předporodní péči vyberete naše oddělení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Jaroš- Interní ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Jaromír Chrášťanský, psycholog

Psychologické poradenství a rozvoj osobnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Aleš Boháč

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. V našem zdravotním zařízení můžete počítat s individuálním přístupem. Vaše přízeň je vizitkou dokazující naši znalost v rámci námi poskytovaných zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nabízíme odbornou péči a poradenství. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Oldřich Hülle-chirurg

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Využijte ochoty našich zdravotnických pracovníků. S naší odbornou zdravotní péči budete zcela jistě spokojeni. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. Naše odborné znalosti zdravotnictví jsou na vysoké úrovni. Využijte možnosti navštívit naše zdravotní konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Poradna pro rodinu, manželství a mezilidské vztahy Praha západ a východ

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Nabízíme vám příjemné lázeňské prostředí, kde o vás bude postaráno jako v bavlnce. U nás máte možnost využít poradenství. Spolehlivost, vstřícnost, ochota a profesionalita je pro nás samozřejmostí. Jsme zde, abychom poskytovali odbornou zdravotnickou péči pro každého. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem. Díky našim bohatým znalostem se v oboru zdravotnictví dobře orientujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku