Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Šárka Ksandrová - Essens - Club

Naše firma pracuje s produkty pro zdraví a krásu. Přinášíme produkty a služby v prémiové kvalitě za dostupné ceny, přinášející svým uživatelům maximální užitek a radost. V nabídce našeho e-shopu najdete velký výběr parfémů, kosmetiky a doplňků stravy z Aloe Vera a Colostra, Essens Home Pharmacy a Nutriessens. Využijte naše zkušenosti v této oblasti a nakupujte výhodně. K našim službám patří možnost nákupu na velkoobchodní ceny. Nabízíme příležitost pozitivně naladěným lidem, kteří chtějí kvalitně žít, být finančně nezávislí, osobnostně se rozvíjet a stejným způsobem působit na lidi ve svém okolí. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ML Chemica, zdravotní potřeby

V prodeji zdravotnického zboží se považujeme za odborníky. Nabízíme kvalitu za skvělé ceny. Zaručujeme vám serioznost v našem prodeji zdravotnického zboží a léčiv. V naší nabídce najdete jen zdravotnické zboží, které splňuje normy. U nás jsou k dostání i kvalitní kontaktní čočky. Také oční kapky jsou součástí naší nabídky. Nakupujte u nás veškeré zboží na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům zdraví Zastávka, spol. s r.o.

Vyberte si ze široké škály námi nabízených zdravotnických služeb. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. Detailní znalost zdravotní problematiky nás odlišuje od ostatních. Ručíme vám za naši ochotu v rámci poskytovaných služeb. S našimi službami budete jistě spokojeni i díky individuálnímu přístupu. Konzultace o vašem zdravotním stavu pro vás bude jistě přínosná. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Interoptik Linda, s.r.o.

Výběr našeho zdravotnického zboží vás jistě osloví. Objednat si u nás můžete kvalitní a cenově dostupné brýle. Pozorujte svět v jasných barvách díky našim kvalitním kontaktním čočkám. Najdete u nás velký výběr slunečních brýlí. Naše oční kapky vyřeší vaše problémy. Zdravotnické zboží si můžete objednat na našem eshopu. Využijte možnost nakoupit u nás na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Psychologická poradna pro děti,mládež ,dospělé,rodinu,PhDr. Marie Vignatiová

Hlavní činnost poradny je psychologické vyšetření a poradenství a vedení klientů, psychoterapii při obtížích v rodině, partnerských, pracovních a osobních vztazích, ve škole .Znalecká činnost v oboru psychologie dospělých a v pedopsychologii, syndromu zavrženého rodiče. Cena je u fyzických osob smluvní, pro soud a policii dle patřičné vyhlášky. Informace jsou léta důvěrné,nyní i zejména dle zákona o GDPR. Psychologické vzdělání - 5 leté studium psychologie na MU,postgraduální studium,psychoanalytické dlouhodobé vzdělávání, doktorát, další vzdělávání v hlubinné psychoterapii atd. Praxe odborná cca 35 let, v soukromé praxi aktivní od r. 1992. Logo: duchovní život je naše síla a štěstí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pomoc a Péče Slunečnice - Jana Vodičková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. Konzultace s naší firmou je vám plně k dispozici. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Své znalosti z oboru zdravotních služeb využijeme ve váš prospěch. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dan Kučík,Kožní ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. Samozřejmě poskytujeme odbornou péči. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Eva Stádníková

Oslovte nás ohledně zajištění potřebných zdravotnických služeb. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví. Nabízíme vám individuální přístup. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Ochotně vám poskytneme veškeré požadované služby. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Kanov - veterinární ordinace

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytneme konzultaci každému. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku