Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Masáže - Ondřej Dvorský

Provádíme klasické masáže, sportovní a kombinované masáže, reflexní masáže a reflexní terapii mikrosystému plosky nohy a dlaně ruky, shiatsu, kraniosakrální osteopatii, baňkování, metamorfní techniku, funkční manuální medicínu, Dornovu metodu a Breussovu masáž, tradiční thajskou masáž severního stylu. Služby lze hradit v hotovosti, platební kartou nebo pomocí zaměstnaneckých benefitů (Sodexo, Edenred, Benefit Plus, Benefity.cz, UPCR Cheque Déjeuner.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Marie Hudečková, neurolog

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Náš individuální přístup jistě oceníte. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Pokud máte problémy s močením, navštivte naši urologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alensa.cz

Kontaktní čočky - dioptrické nebo barevné, včetně roztoků, s dodáním do 24h. Velký výběr slunečních a dioptrických brýlí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dobromila Filová

Věnujeme se zejména zajišťování kvalitních zdravotnických služeb. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Naše letité znalosti z oboru zdravotnictví jistě oceníte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jan Müller, stomatolog

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Ochotně vám nabídneme své zdravotnické služby. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Svěřte se do péče stomatologů v příjemném prostředí naší ordinace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZSZ

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Představujeme spolehlivou lékárnu. Naleznete u nás různé rehabilitační pomůcky z kvalitních materiálů. U nás si můžete vybrat z velké nabídky teploměrů. Do našeho sortimentu patří široký výběr léků. Při respiračních problémech využijte naše inhalátory. Pro stanovení hladiny cukru nabízíme kvalitní glukometry. Tlakoměry pro přesné měření krevního tlaku patří také do naší nabídky zdravotnického zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONADA, spol. s r.o.

Naše nabídka zdravotnických služeb je pestrá a přehledná. Příjemné prostředí pro poskytování zdravotních služeb je u nás samozřejmostí. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. S ochotou vám nabízíme naše zdravotnické služby. Poskytujeme kompletní rehabilitační péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ENERGY GROUP, a.s.

Jsme firma zaměřená na prodej zdravotnického zboží. Našim zákazníkům zodpovíme ochotně všechny dotazy. Aby jste u nás pořídili to správné zdravotnické zboží, využijte služeb našeho poradenství. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. Jsme seriozní firma nabízející zdravotnické zboží a léčiva. Disponujeme obsáhlým sortimentem léčiv a zboží za výhodnou cenu. Odborná znalost našeho sortimentu je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Daněk - Chirurgické ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. V práci nám pomáhá i příjemné prostředí naší instituce. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Základem našich služeb je individuální přístup. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Péči vám bude věnovat náš ochotný a profesionální tým..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Luděk Novotný

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. Zaručujeme osobitý a individuální přístup ke každému klientovi. Snadno vám zajistíme i kvalitní poradenství v oblasti zdravotnictví. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Poskytneme vám i odborné konzultace. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Naše veterinární ordinace dodržuje zásady wellfare..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku