Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MDfyzio, Bc. Monika Dragounová, DiS.

Fyzioterapie a rehabilitace pro děti a dospělé. Preventivní, poradenská, diagnostická a léčebná péče. Elektroterapie, magnetoterapie, ultrazvuk, laser. Psychomotorická poradna. Bobath terapeut.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Gavenčiaková - masáže, poradenství

Kontaktujte nás v rámci využití naší nabídky zdravotnických služeb. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství. Znalost v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví je pro nás důležitá. Objednejte se také k odborné zdravotní konzultaci. Naše zdravotnické služby provádíme vždy s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RSDr. Mgr. Roman Autrata

Náš obor je prodej zdravotnického zboží. Naše znalosti zdravotnického zboží a léčiv neustále zdokonalujeme, a tak vám vždy můžeme dobře poradit při jejich výběru. Součástí naší nabídky zboží je i odborné poradenství. Veškeré zboží máme za velmi výhodné ceny. Objednejte si u nás zdravotnické zboží, které splňuje normy. Prověřená kvalita zdravotnických potřeb i léků je u nás zajištěna. Naše firma vám seriozně dodá veškeré zdravotnické zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohunka Trafinová - kineziologie

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Přicházíme s nabídkou kvalitního zdravotnického poradenství. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Odborná péče pro vás je zahrnuta v námi poskytovaných službách. Při své práci rádi využíváme bohatých znalostí v oblasti zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Dagmar Dopitová

Využijte nabídku našich zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. U nás se vás ujmou ochotní pracovníci. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. V naší poradně vám poradíme ohledně léčby. Navštivte se svým mazlíčkem naši veterinární ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logopedie, s.r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELP CENTRUM s.r.o.

Naše společnost vám zprostředkuje prodej zdravotnického zboží. V oblasti zdravotnictví poskytujeme i poradenství. Na kvalitu našich produktů se můžete spolehnout. Představujeme spolehlivou lékárnu. Při výběru vhodného léku vám poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Mačasová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Boris Milberger, neurofyziologická laboratoř (EMG/EP,EEG) a neurosonologická laboratoř(ultrazvuk krčních a mozkových cév, kostní sonodenzitometrie-měření osteoporozy ), manipulace a reflexní terapie,soudní znalec

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví. Naši zaměstnanci vás ochotně vyslechnou. Individuální přístup k jednotlivým pacientům je pro nás samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Svitava - výdejna léčiv

Specializujeme se na prodej zdravotnického zboží. Kosmetika je dalším z produktů, které nabízíme. Najdete u nás tu nejlepší dětskou výživu pro vaše miminko. Objednejte si u nás kvalitní a chutné čaje. Objednat si u nás můžete různá homeopatika. Nabízíme léky za bezkonkurenční ceny. Pokud vám schází vitamíny, můžete si vybrat ty správné v našem sortimentu. Nabízíme velké množství veterinárních přípravků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku