Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Yurmax - Zubní ordinace

Pražská zubní ordinace Yurmax nabízí komplexní zubní péči, která plně odpovídá nejnovějším trendům v současné stomatologii. Odborníci naší zubní ordinace na Praze 5 sestavují individuální plán léčby a zákroků tak, aby proces byl vždy co nejúčinnější.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZSZ, spol. s r.o.

Jsme specialisté na prodej zdravotnického zboží. Ke korekci očních vad nabízíme kvalitní kontaktní čočky. Z naší velké nabídky kosmetiky si určitě vyberete. Pro přesné měření tlaku nabízíme kvalitní tonometry. Můžeme vám nabídnout účinné oční kapky. V naší nabídce naleznete spolehlivé glukometry. Do sortimentu našeho maloobchodu patří veškeré zdravotnické zboží. Můžeme vám nabídnout velký výběr zdravotnického zboží z našeho velkoobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rehabilitační pomůcky Bronec

Naše společnost se specializuje na prodej zdravotnického zboží. Zaměřujeme se také na poradenství v oblasti zdravotnictví. Nabízíme normy splňující zdravotnické zboží. S ochotou vám poradíme se sortimentem zdravotnického zboží. Můžeme vám nabídnout kvalitní znalosti zdravotnického sortimentu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Renata Gregorová - Soukromá psychologická poradna

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. Pokud si nevíte rady, využijte služeb našeho poradenství. Ke každému nákupu přistupujeme individuálně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Zdražilová

Nabízíme komplexní zdravotnické služby ve snaze umožnit pacientům normální život. U nás se dočkáte pouze odborné zdravotní péče. V rámci našich služeb se vám dostane pomoci od našich zaměstnanců disponujících profesionalitou a znalostí v oboru. Na konzultacích nabízíme řešení, jak se chránit před nemocemi. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Strejčková

Realizujeme širokou nabídku zdravotnických služeb. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. V naší zdravotní instituci vás uvítá příjemné prostředí. Odborné poskytování zdravotnického poradenství vám jistě přijde vhod. Doporučujeme vám také využít naše zdravotní konzultace. Poskytujeme odbornou péči nemocným lidem a jejich blízkým, kteří o ně pečují..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDR. JIŘÍ HOMOLKA - veterinární ordinace

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Upřednostňujeme možnost individuálního přístupu k našim pacientům. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Každá konzultace u nás vám přinese něco nového. Veškeré zdravotnické služby vám poskytneme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Kuchař

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. Preferujeme individuální přístup, vstřícnost a odbornost. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petra Krylová

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Poskytujeme zdravotní poradenství, které se úzce zaměřuje na řešení vašeho konkrétního zdravotního problému. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši lékaři nabízí pacientům také konzultační hodiny. Díky individuálnímu přístupu se u nás můžete cítit příjemně. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Evžen Panovský - psychologie

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Díky individuálnímu přístupu se u nás budete cítit příjemně. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Náš personál je profesionální a ochotný..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku