Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ordinace klinické psychologie

Psychologická diagnostika a terapie

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Kopecká

Zdravotnické zboží je u nás k dispozici ve vysoké kvalitě. Zaručujeme vám zcela seriózní prodej veškerého zdravotnického zboží i léčiv. Nabízíme vám také poradenské služby v oboru zdravotnictví. Můžeme vám nabídnout zdravotnické zboží té nejvyšší kvality. Zajistíme vám výhodné ceny u veškerého našeho zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Tomáš Budka

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Poskytujeme péči na vysoké úrovni s důrazem na individuální přístup. Pyšníme se dlouholetými znalostmi v oboru zdravotnických služeb. Nabízíme různé konzultace. Naše gynekologická ordinace provozuje také poradnu pro těhotné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jana Jelínková-diagnostická laboratoř

V naší nabídce naleznete široký výběr zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. V našem zařízení vám rádi poskytujeme i zdravotní konzultace. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Naše zdravotnické služby zahrnují taktéž odbornou péči pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Martin Dimov - AR4

Přinášíme vám celou řadu kvalitních zdravotnických služeb všeho druhu. Víme, že důležité, abyste se u nás cítili dobře, a proto vám nabízíme příjemné prostředí. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému z našich klientů nám usnadňuje práci. Využijte služby našeho ochotného personálu na veškeré zdravotnické služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Kindl - obchod

Vyberte si z naší nabídky zdravotnických služeb to, co právě potřebujete. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. Každému klientovi nabízíme individuální přístup. Pečujeme o udržení příjemného prostředí. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GYNOSAN, s.r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Objednat se u nás můžete také na konzultace. Využijte naši zdravotní péči, kterou poskytujeme velmi odborně. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Naši pracovníci mají v oboru zdravotnictví široký záběr znalostí. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPA Gyncentrum s.r.o. Mikulov

Soukromá gynekologická ambulance v Mikulově se zabývá gynekologickou péčí o pacientky všech věkových skupin. Provádíme preventivní prohlídky, diagnostikujeme a následně léčíme různé gynekologické potíže, neplodnost, potíže v menopause, provádíme malé gynekologické zákroky, očkujeme proti rakovině děložního čípku. Poskytujeme i diagnostiku těhotenství včetně následné péče, vedení těhotenské poradny a provádíme i prenatální screening.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Dana Janotová, CSc-.Psychiatrická ordinace.

Vyzkoušejte také naše kvalitní zdravotnické služby. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Na perfektní znalosti zdravotnických služeb si zakládáme. Odbornou péči provádíme v celém rozsahu. U nás se můžete těšit na příjemné moderní prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Pavel Šrůtek - Oční ordinace

Veškeré zdravotnické služby námi nabízené jsou kvalitní. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Nabízíme zdravotnické služby s individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku