Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Zdraví a zdravotnictví

Zdraví a zdravotnictví

Široký sortiment svých služeb a produktů nabízí prostřednictvím našeho kompletního katalogu řada spolehlivých a osvědčených firem a institucí působících v oblasti Zdraví a zdravotnictví.

 

Zdraví a zdravotnictví v krajích:

Tipy: Ošetřovatelská péče, Domov důchodců, Gynekologická ordinace, Pro dospělé, Praktický lékař, Stomatologická laboratoř, Výživový poradce, Veterinární ordinace, Urologická ordinace, Chirurgie, Ortopedie, Rehabilitace, Lékárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brdské slunce, centrum sebepoznání a kreativity

Jmenujeme se Kamila a Milan Polákovi. Se zaměřením na osobní rozvoj a sebepoznání začala Kamila již před více jak deseti lety, kdy vznikla její Kineziologická poradna. K poradně v posledních letech postupně přidala i Kurzy malování a kreslení dospělých i dětí. V současnosti jsou jak poradna, tak kurzy známé v širokém okolí a prošlo jimi spousta lidí. Tento rok se k tomuto podnikání připojila nově terapie tmou, o kterou pečuje Milan. Vše dohromady jsme zastřešili v nově vzniklém centru Brdské slunce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Irena Tomková - detoxikace a regenerace organismu

Naše nabídka odborných zdravotnických služeb je opravdu bohatá. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. V oblasti zdravotnických služeb se u nás vždy setkáte s ochotou. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čalkovský, gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše gynekologické ordinace provádí i těhotenská vyšetření. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Jaroslava Kodýtková

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Díky moderním znalostem jsme jedničkou v našem oboru. Zajistíme vám také odborné zdravotnické poradenství. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. Zabýváme se diagnostikou a následnou léčbou onemocnění u dospělých osob..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární klinika - MVDr. Zdeněk Vepřek

Využijte naši nabídku zdravotnických služeb, ze které si vyberete to nejpotřebnější. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. Pokud vyžadujete individuální přístup, rozhodně naplníme vaše představy. Rádi vám poskytneme i poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Klingr - optika

Kvalitní zdravotnické zboží u nás dostanete za dobrou cenu. U naší firmy je serioznost a ochota samozřejmostí. U nás dostanete pouze kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Zdravotnické zboží vám dodáme za výhodné ceny. V naší nabídce najdete brýle různých značek. V naší nabídce najdete velký výběr kontaktních čoček. Do širokého spektra produktů z naší nabídky patří také sluneční brýle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Dubský

Věnujeme se poskytování komplexních zdravotnických služeb. Pokud máte zájem, využijte služeb našeho poradenství. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Zdravotnické služby vám kdykoli ochotně zajistíme. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Anežka Pleskotová- Psychologické a psychiatrické ordinace

Provozujeme kliniku, kde nabízíme zdravotnické služby. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce. Nabízíme profesionalitu s individuálním přístupem. Naše znalosti jsou rozšiřované také díky zážitkům z praxe. S naší odbornou zdravotnickou péčí budete jistě spokojeni. Přijďte se s námi poradit v rámci odborných konzultací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Daniela Bubáková-Ordinace praktického lékaře pro děti

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Poskytujeme také odborné konzultace v oblasti zdravotnických služeb. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Nabízíme vám své znalosti v oblasti zdravotnických služeb. Pokud máte zdravotní problémy, navštivte našeho praktického lékaře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Jiří Kopeček - lékárna

Jsme firmou, která prodává zdravotnické zboží. U nás dostanete pouze kvalitní zdravotnické zboží a léčiva. Můžeme vám nabídnout široký sortiment kontaktních čoček. Kvalitní oční kapky nakoupíte také u nás. Máme maloobchod s bohatým výběrem zdravotnického zboží. Nakupujte u nás veškeré zboží na splátky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku