Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Vzdělávací instituce v krajích:

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Correct Language Centre

Náš institut nabízí příjemné prostředí pro vdělávání. Zástupci naší školy jsou velice ochotní. I vy zaručeně oceníte náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému požadavku. Rozšíříme vaše znalosti. Rádi Vás pozveme do naší útulné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský domov, ZŠ a Střední škola Žatec

Vdělání je pro nás na prvním místě, a proto nabízíme příjemné prostředí pro studium. Našim vyškoleným zaměstnancům můžete důvěřovat. Se seriozním přístupem členů naší vzdělávací instituce budete spokojeni. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce v rámci poskytovaného poradenství ochotně zodpoví všechny dotazy Rádi se podělíme o své znalosti a budeme vás dále vzdělávat. Naše základní škola nabízí kvalitní výukový program, který připraví děti na budoucí studium.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Kobylí

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Navštivte naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biofyziky a informatiky 1. LF

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Droužkovice

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Naše vzdělávací instituce nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Vzdělávací proces zajišťují naši kvalitně vyškolení zaměstnanci. V naší instituci se vašeho vzdělávání ujmou pouze kvalitní pedagogové. Rodiče jsou spokojeni s přístupem naší mateřské školy. V naší jídelně se vždy dobře najíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pedagogické centrum Ústí nad Labem, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, o.p.s.

Zabýváme se dalším vzděláváním pedagogických pracovníků všech stupňů škol ve formě kurzů, seminářů, přednášek, workshopů a exkurzí. Pořádáme vzdělávací akce pro veřejnost. Poskytujeme poradenství a spolupracujeme s nakladatelstvími.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Písnička soukromá školka

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Poskytneme vám 100% poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Jsme znalí oboru. Naší mateřské škole můžete věřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Řečany nad Labem

Využijte služby v našem příjemném prostředí. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Blansko, Rodkovského

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. U nás je ochota vždy zaručena. Poskytneme vám 100% poradenství. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Studenti i zaměstnanci mohou využít naší jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku