Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Vzdělávací instituce v krajích:

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Obchodní akademie, Praha 2, Vinohradská

Máme příjemné prostředí pro vzdělávání. Neváhejte využít i námi poskytovaného poradenství. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete spolehnout. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. V rámci naší vzdělávací instituce nabízíme také provoz jídelny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Štramberk

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Obořiště

Můžete si prohlédnout naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Nevíte-li si rady, obraťte se na naše poradenství. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Pro naši vzdělávací instituci je prioritou kvalitní personál s dostatkem znalostí a odbornou kvalifikací. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřská škola Zlín, U Dřevnice

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce Vás rádi přivítáme. U nás pracují jen opravdoví znalci v oblasti vzdělání. Naše vzdělávací instituce se věnuje i odbornému poradenství. Seriozní jednání je součástí naší kladné reputace. Přijímáme přihlášky do naší mateřské školy. Učitelé na naší umělecké škole vedou děti k úctě k umění. Naše instituce vás připraví na profesní dráhu fotografa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Blansko, Rodkovského

V prostorách naší vzdělávací instituce jsme se zaměřili na příjemné prostředí díky vkusně zařízenému interiéru a doplňkům. Díky našemu poradenství si budete vědět rady v každé situaci. U nás vás obslouží maximálně znalý personál v oboru vzdělávání. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Serióznost a kvalita výuky je v naší vzdělávací instituci samozřejmá. V naší jídelně se připravují vždy jen zdravé a chutné pokrmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r.o.

Vylepšete si své znalosti v našem příjemném prostředí. Na naší vysoké škole získáte potřebné vzdělání. Získejte studiem na našich oborech bakalářský titul. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor. Využijte také služeb naší příjemné knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Ruda nad Moravou

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Ostrov

Městská knihovna Ostrov je veřejná knihovna ve městě Ostrov, které je i jejím zřizovatelem. Samostatnou organizační složkou je Kronika města Ostrov. Knihovní fond tvoří tyto sbírky: knihy, brožury, periodika, mapy, sbírky zákonů, audiovizuální dokumenty (CD, LP, MC, zvukové knihy), informační databáze. Jejím posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další druhy dokumentů. Poskytuje služby široké veřejnosti v přiměřeném rozsahu. Zvláštní důraz je kladen na služby pro děti, mládež a studenty, včetně role sociální (služby seniorům, sociálně slabým a handicapovaným). Knihovna sídlí v historické budově Paláce princů, která dříve sloužila SPŠ Ostrov..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Adamov - ZŠ Komenského

Nabízíme výuku probíhající v příjemném prostředí. Rádi Vám poskytneme odborné poradenství. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Se seriózním přístupem ke vzdělávání se vám dostane bohatých znalostí. Naše vzdělávací instituce přijímá do svých řad pouze řádně vyškolené zaměstnance. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní lidová knihovna Dvory nad Lužnicí

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Naše vzdělávací instituce přináší zejména serióznost. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Poradenství je u nás kvalitní. Využijte toho, že přímo u nás se nachází také knihovna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku