Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Vzdělávací instituce

Vzdělávací instituce

Hledáte-li kvalitní databázi, která vám poskytne dostatek cenných informací a kontaktů, a pomůže vám rychle se zorientovat v oblasti Vzdělávací instituce. Pak tu máme právě pro vás řešení.

 

Vzdělávací instituce v krajích:

Tipy: Umělecká škola, Jídelna, Družina, Bakalářské, Magisterské

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Edvarda Beneše

Naše instituce zabezpečuje vzdělávání v příjemném prostředí. Poskytujeme speciální poradenství. Specializujeme se na předávání nových znalostí. V naší instituci vám garantujeme výuku vedenou vyškolenými zaměstnanci. V naší základní škole máme k dětem individuální přístup. Součástí našeho zázemí je i jídelna. Do naší družiny můžete po škole umístit vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckopůmyslová Ústí nad Orlicí

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Jsme velice seriozní institucí. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Krejčí

Příjemné prostředí vám zabezpečíme. S našimi znalostmi vám zajistíme kvalitní vzdělávání. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naše instituce je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícná. Naším cílem je předávání vzdělání prostřednictvím vyškolených pracovníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Knihovna Přechovice

Naše vzdělávací instituce nabízí příjemné prostřední a vysoce kvalitní vzdělání. Specializujeme se na odborné poradenství. Pro naše vzdělávání je také důležitá ochota našich lektorů. V naší vzdělávací instituci využíváme osvědčené serióznosti. Navštivte také naši vlastní knihovnu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Neratovice, 28. října

V našem institutu se budete rádi vzdělávat a v našem příjemném prostředí se budete cítit jako doma. Zaručujeme vám serioznost našeho vzdělávání. Z naší základní školy mají děti velkou šanci u přijímaček na střední školu. Zkušení zaměstnanci naší jídelny vaří zdravě a chutně. Využijte služby naší družiny. V naší knihovně najdete knihy od mnoha různých autorů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Rakvice

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. K dispozici máme oplocenou zahradu i pískoviště. Studujte u nás na fotografa. Půjčte si učebnice z naší knihovny. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Škvorec

Sídlíme v příjemném prostředí. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. Vychovatelky v naší družině jsou jedny z nejlepších v okolí. I vy se u nás můžete naučit být fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Františka Škroupa Osice

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. Výsadou ochotného personálu naší vzdělávací instituce je kvalita poskytovaného vzdělání, kultivovaný přednes a přirozená autorita. Dáme vám k dispozici naše vyškolené zaměstnance. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Můžete se spolehnout, že v naší jídelně dostanou vaše děti to nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Vysoké Mýto, Jiráskova

Sídlíme v příjemném prostředí. Studenti se u nás můžou těšit také na ochotu. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Z nabídky jídel naší jídelny si jistě vyberete. Dbáme na to, aby děti byly v družině v bezpečí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku