Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu

Výroba stavebního materiálu

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Výroba stavebního materiálu, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BSB, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu stavebnin bezkonkurenční kvality. S roletami od nás budete spokojení. Provozujeme kovovýrobu. Nabízíme kvalitní maltu. Při výrobě sprchových koutů čerpáme z naší dlouholeté praxe. Naše společnost nabízí velký výběr kvalitních štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Viktorín A.V.G.plast - VIKTORÍN

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost. Máme znalosti v různých směrech výroby. Našimi produkty vás rádi přesvědčíme, že dokážeme vyrobit kvalitní zboží. Zvýšenou pozornost věnujeme také kvalitě a pečlivému zpracování materiálů. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. V naší výrobě stavebnin je ochota v komunikaci se zákazníkem vždy na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BB vytlačování plastů, spol. s r.o.

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Spolehlivost a kvalita je naší výsadou. Patříme mezi výrobce plastových oken. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Štěrky z naší firmy získáte za výborné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENOVA IZOLACE.CZ

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Naše výroba stavebnin je známá svým kvalitním poradenstvím. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Všechny vaše objednávky vyřídíme rychle a spolehlivě. Pečlivost zpracování vašich požadavků je pro nás velmi důležitá. Využijte naše znalosti a nové poznatky pro výrobu stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Holšán

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů. Zvýšenou pozornost věnujeme také kvalitě a pečlivému zpracování materiálů. Snažíme se rychle reagovat na poptávku zákazníků a tomu přizpůsobovat výrobu našich produktů. Naše výroba stavebnin se zaměřuje na kvalitu produktů. Stále se rozšiřující poptávka po našich výrobcích je podpořena maximální ochotou firmy vyjít zákazníkům vstříc v jejich požadavcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brick & Cotto experts s.r.o.

Stavebniny z naší výroby jsou kvalitní a cenově dostupné. Naší prioritou je seriózní jednání se zákazníkem. Vždy vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Jsme výroba stavebnin splňující veškeré požadavky platných norem. Naše firma zpracovává vysoce kvalitní betonové směsi. Naše kameny mají široké uplatnění. Stavte z našich kvalitních cihel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brick & Cotto experts s.r.o.

My stavebniny kvalitně vyrobíme a vy za pár měsíců kvalitně bydlíte. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Stále se rozšiřující poptávka po našich výrobcích je podpořena maximální ochotou firmy vyjít zákazníkům vstříc v jejich požadavcích. Kvalitní beton nakupujte v naší firmě. V naší nabídce najdete také cihly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PF GROUP, a.s.

Pf Group a.s. se zabývá především výrobou kvalitních stavebnin, které splňují přísné evropské normy, zaručující opravdovou kvalitu. Navíc všechny naše výrobky pochází výhradně z České Republiky a pyšní se označením Český výrobek.

Zaměřujeme se na výrobu schodišťových systémů, okenních parapetů, odvodňovacích a zebezpečovacích systémů na ploché střechy a výrobou cementovláknitých desek. Poskytujeme odborné poradenství a řešení na míru. Více informací o našich skupinách naleznete na našich webových stránkách.

Členy skupiny jsou: TOPSET, TOPSTEP, TOPWET, TOPSAFE, CEMVIN A TOPFACE, a v neposlední řadě také Mlýn Davídkov, který je ideálním místem na firemní školení, teambuldingy či svatbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihoobal, s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. Naše firma vyrábí rolety už mnoho let. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Naše skvělá nabídka se zaměřuje i na sprchové kouty. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Chomátová- Výroba dřevěných polotovarů

Naše žhavé novinky jsou v oblasti výroby stavebnin. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Pro naší výrobu je důležitá znalost materiálu. V naší firmě se můžete spolehnout na kvalitní poradenství. Naše výroba stavebnin se drží nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky. Zaměřujeme se hlavně na pečlivost zpracování. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku