Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu

Výroba stavebního materiálu

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Výroba stavebního materiálu, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 

Výroba stavebního materiálu v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

STAVBA THERM, s.r.o.

Patříme mezi zavedené firmy ve výrobě stavebnin. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Stavební produkty splňují ty nejpřísnější technické parametry a ekologické normy. Znalost technického postupu výroby a profesionalita našich zaměstnanců nám předurčuje stát se významným výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů. Pečlivé zpracování vaší objednávky zajistí naše výroba stavebnin. Náš beton má široké uplatnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PREFA PRAHA, a.s.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Jsme spolehlivý výrobce rolet. Naše výroba betonu využívá výhradně ověřených surovin. Prodáváme různé druhy kvalitní a ověřené malty. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Naše společnost má v nabídce i ploty. Naše firma nabízí velký sortiment štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Chrobáková,vstřikování plastů

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Vždy vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Pečlivě zpracujeme vaše požadavky v rámci zakázky. Naše výrobky prodává naše kvalita. Vyrábíme stavebniny, které splňují přísné normy. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavík - Technické plasty, s.r.o.

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. V poradenství máme skvělé výsledky. Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových oken. Jsme odborníci na výrobu rolet. Nabízíme maltu v jakémkoli množství. Zabýváme se výrobou vysoce kvalitních sprchových koutů. Výhodně zakoupíte ploty z naší výroby. Těžíme a upravujeme štěrky pro firmy i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plastor, spol. s r.o.- Výroba plastových polotovarů

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Vyrobíme pro vás rolety. U nás si jistě vyberete maltu pro vaši potřebu. Jsme schopni vyrobit sprchové kouty přesně na míru. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BSB, spol. s r.o.

Nabízíme výrobu stavebnin bezkonkurenční kvality. S roletami od nás budete spokojení. Provozujeme kovovýrobu. Nabízíme kvalitní maltu. Při výrobě sprchových koutů čerpáme z naší dlouholeté praxe. Naše společnost nabízí velký výběr kvalitních štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antonín Viktorín A.V.G.plast - VIKTORÍN

Zajišťujeme výrobu kompletní stavební a spojovací materiál pro stavby i rekonstrukce budov. V naší výrobě stavebnin preferujeme především rychlost. Máme znalosti v různých směrech výroby. Našimi produkty vás rádi přesvědčíme, že dokážeme vyrobit kvalitní zboží. Zvýšenou pozornost věnujeme také kvalitě a pečlivému zpracování materiálů. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. V naší výrobě stavebnin je ochota v komunikaci se zákazníkem vždy na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BB vytlačování plastů, spol. s r.o.

Jsme specialisté výroby stavebnin pro dům, stavbu i zahradu. Spolehlivost a kvalita je naší výsadou. Patříme mezi výrobce plastových oken. Profesionálně se zabýváme výrobou interiérových a venkovních rolet. Součástí naší nabídky je kvalitní malta. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Štěrky z naší firmy získáte za výborné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Holšán

V naší nabídce naleznete kvalitní stavební materiál pro stavbu i rekonstrukce vašeho bydlení. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů. Zvýšenou pozornost věnujeme také kvalitě a pečlivému zpracování materiálů. Snažíme se rychle reagovat na poptávku zákazníků a tomu přizpůsobovat výrobu našich produktů. Naše výroba stavebnin se zaměřuje na kvalitu produktů. Stále se rozšiřující poptávka po našich výrobcích je podpořena maximální ochotou firmy vyjít zákazníkům vstříc v jejich požadavcích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENOVA IZOLACE.CZ

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. Naše výroba stavebnin je známá svým kvalitním poradenstvím. Naše seriózní firma má kvalitní nabídku produktů. Všechny vaše objednávky vyřídíme rychle a spolehlivě. Pečlivost zpracování vašich požadavků je pro nás velmi důležitá. Využijte naše znalosti a nové poznatky pro výrobu stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku