Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Výroba stavebnin > Výroba stavebního materiálu

Výroba stavebního materiálu

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Výroba stavebního materiálu, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

 

Výroba stavebního materiálu v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Brick & Cotto experts s.r.o.

My stavebniny kvalitně vyrobíme a vy za pár měsíců kvalitně bydlíte. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek. Stále se rozšiřující poptávka po našich výrobcích je podpořena maximální ochotou firmy vyjít zákazníkům vstříc v jejich požadavcích. Kvalitní beton nakupujte v naší firmě. V naší nabídce najdete také cihly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PF GROUP, a.s.

Pf Group a.s. se zabývá především výrobou kvalitních stavebnin, které splňují přísné evropské normy, zaručující opravdovou kvalitu. Navíc všechny naše výrobky pochází výhradně z České Republiky a pyšní se označením Český výrobek.

Zaměřujeme se na výrobu schodišťových systémů, okenních parapetů, odvodňovacích a zebezpečovacích systémů na ploché střechy a výrobou cementovláknitých desek. Poskytujeme odborné poradenství a řešení na míru. Více informací o našich skupinách naleznete na našich webových stránkách.

Členy skupiny jsou: TOPSET, TOPSTEP, TOPWET, TOPSAFE, CEMVIN A TOPFACE, a v neposlední řadě také Mlýn Davídkov, který je ideálním místem na firemní školení, teambuldingy či svatbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihoobal, s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních stavebnin. Naše firma vyrábí rolety už mnoho let. Nabízíme kvalitní maltu z naší výroby stavebnin. Naše skvělá nabídka se zaměřuje i na sprchové kouty. Nabízíme různé typy štěrků pro vaši stavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavla Chomátová- Výroba dřevěných polotovarů

Naše žhavé novinky jsou v oblasti výroby stavebnin. Cílem naší firmy je rychlost vyřízení zakázky a spokojenost našich zákazníků. Pro naší výrobu je důležitá znalost materiálu. V naší firmě se můžete spolehnout na kvalitní poradenství. Naše výroba stavebnin se drží nejpřísnějších norem splňující i extrémně náročné požadavky. Zaměřujeme se hlavně na pečlivost zpracování. Naši zákazníci vědí, že jsme seriózním partnerem a jsou nám věrni z mnoha důvodů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pila Častolovice

Zabýváme se vývojem a výrobou stavebního materiálu už řadu let. Představujeme vám produkty našeho výrobního programu, které splňují všechny normy. Ve výrobě stavebnin nabízíme i kvalitní poradenství. Naši firmu charakterizuje kvalitní výroba, věcná komunikace a ochota, rychlé dodání a výborné ceny. S naší výrobou stavebnin je spojena vysoká kvalita výrobků. Základní vlastností našich výrobků je prvotřídnost materiálů a jejich pečlivé zpracování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAVBA THERM, s.r.o.

Patříme mezi zavedené firmy ve výrobě stavebnin. Hlavní cíle naší společnosti je spokojenost zákazníka a kvalitní poradenství. Stavební produkty splňují ty nejpřísnější technické parametry a ekologické normy. Znalost technického postupu výroby a profesionalita našich zaměstnanců nám předurčuje stát se významným výrobcem a dodavatelem stavebních materiálů. Pečlivé zpracování vaší objednávky zajistí naše výroba stavebnin. Náš beton má široké uplatnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PREFA PRAHA, a.s.

Naše výroba stavebnin je prostě skvělá. Jsme spolehlivý výrobce rolet. Naše výroba betonu využívá výhradně ověřených surovin. Prodáváme různé druhy kvalitní a ověřené malty. Sprchové kouty zhotovíme dle vašich požadavků. Naše společnost má v nabídce i ploty. Naše firma nabízí velký sortiment štěrků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Chrobáková,vstřikování plastů

Naše výroba stavebnin se zaměřujeme na používání nových technologií. Vždy vám ochotně poradí náš vyškolený personál. Pečlivě zpracujeme vaše požadavky v rámci zakázky. Naše výrobky prodává naše kvalita. Vyrábíme stavebniny, které splňují přísné normy. Naše firma je známá rychlým zpracováním zakázek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Slavík - Technické plasty, s.r.o.

Na výrobu stavebnin se specializuje naše firma. V poradenství máme skvělé výsledky. Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových oken. Jsme odborníci na výrobu rolet. Nabízíme maltu v jakémkoli množství. Zabýváme se výrobou vysoce kvalitních sprchových koutů. Výhodně zakoupíte ploty z naší výroby. Těžíme a upravujeme štěrky pro firmy i jednotlivce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plastor, spol. s r.o.- Výroba plastových polotovarů

Vyrábíme široký výběr stavebnin pro vaši stavbu. Kvalita našich výrobků hovoří za vše. Vyrobíme pro vás rolety. U nás si jistě vyberete maltu pro vaši potřebu. Jsme schopni vyrobit sprchové kouty přesně na míru. Podívejte se na náš ceník štěrku a kontaktujte nás, rádi s vámi budeme spolupracovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku