Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Vše pro firmy

Vše pro firmy

Díky našim seznamům seženete kontakt na kohokoli v oblasti Vše pro firmy. Sestavili jsme pro vás databázi těch nejlepších firem, které vám pomohou k efektivnímu rozvoji vašich záměrů.

 

Vše pro firmy v krajích:

Tipy: Docházkový systém, Bezpečnost práce, Ekonomické poradenství, Ostraha budov, Webdesign, Auditorské služby, Reklama, Marketing, Tlumočení

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

WEXTA s.r.o

Chcete si zřídit malou prodejnu a zajímáte se o to, jaké vybavení si budete muset nakoupit? Nejprve si musíte ujasnit, co přesně budete prodávat, protože vybavení pro jednotlivé typy prodejen se trochu liší. Jiné vybavení budete potřebovat do kiosku a jiné například do malé prodejny potravin. Kromě toho, že musíte předem vědět, jakou prodejnu budete provozovat, si také musíte rozmyslet, zda využijete starší vybavení obchodu, které například zbylo po předchozím majiteli (pokud jej máte k dispozici). Můžete se tedy vydat cestou modernizace, nebo můžete nakoupit kompletně nové zařízení. Modernizace je logicky levnější cestou, hodí se pro podnikatele, kteří nemají na rozjezd svého podnikání přebytek financí. Kompletně nové vybavení je sice dražší, ovšem na zákazníky bude působit lépe a určitě s ním uděláte mnohem lepší dojem. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

B + H, spol. s r.o.

Poskytujeme bohatou nabídku služeb pro firmy. Jsme jednička na trhu v oblasti poradenství. Pokud se obrátíte na nás, můžete si být jistí naší spolehlivostí. Garantujeme vám výhodnou cenu v rámci našich služeb. Naši zaměstnanci vynikají výbornou znalostí a ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Osička - Agroservis

Naši prodejci platí za odborníky ve vybavení pro firmy. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy dávají důraz na výhodnou cenu. Při prodeji se soustředíme na splnění všech norem. Spolehněte se na naši naprostou serióznost při prodeji. Vaší firmě můžeme nabídnout kvalitní poradenství. Ochota je něco, na co se u nás můžete spolehnout. Získejte u nás kvalitní vybavení pro firmy za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Juraj Kostov, velkoobchod

Pokud toužíte po profi vybavení pro vaši firmu, kontaktujte nás. Pomůžeme vám díky našim znalostem v oblasti vybavení a techniky pro firmy. Přijďte si k nám vybrat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Prodáváme pouze zboží splňující zákonné normy. Svým zákazníkům nabízíme velkoobchodní prodej vybavení a techniky pro firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MONDO s.r.o. - kompresory

Vyberte si z naší široké nabídky vybavení pro firmy. Filozofie naší firmy je založena na poctivém a seriózním jednání se zákazníky. Kvalita v poskytování našich služeb je pro nás prioritní záležitostí. V důsledku kapacitních norem přijímáme zakázky, které plníme v krátké době. K našemu kvalitnímu vybavení a technice pro firmy nabízíme i pravidelný servis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Pro naše prodejce je vybavení pro firmy důležité. Pro naše prodejce vybavení a techniky jsou parametry splňující normy nezbytné. Přijďte si k nám vybrat vybavení a techniku pro firmy za výhodné ceny. Disponujeme odbornými pracovníky a dohlížíme na kvalitu služeb v rámci našeho prodeje. Ochota nabídnout to nejlepší vybavení pro firmy je pro nás samozřejmá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Baierová, dálková ovládání

V rámci našeho prodeje se zabýváme vybavením pro firmy. Naše maximálně funkční a kvalitní vybavení je schopno obstát i na mezinárodních trzích. V naší nabídce naleznete pouze vybavení a techniku splňující normy. S naprosto seriózním chováním u nás můžete vždy počítat. Při prodeji vybavení a techniky si zakládáme na 100% znalosti všeho nabízeného zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gratec.cz

Disponujeme širokou škálou profesionálního vybavení a speciálního zařízení. Naši prodejci vybavení a techniky pro firmy jsou specialisté s důrazem na serióznost. Naši úspěšnost podporuje také ochota věnovat se zákazníkům nadstandardně. Přinášíme vám také obsáhlý e-shop pro vaše nákupy v pohodlí domova. Nejen servis je součástí naší kompletní nabídky. Zajistíme pro vás stoly dle vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tauro, a.s.

Ani vaše firma se neobejde bez našeho vybavení. Garantujeme, v rámci našich služeb, vysokou kvalitu a rovněž bezpečnost. Rádi vám poskytneme i své znalosti v oblasti vybavení a techniky pro firmy. U nás je možné nakoupit vybavení pro vaši firmu i na splátky. Přijďte si k nám pro regály podle vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PUBLICITARIA Praha

Výhodné služby rádi poskytneme i vaší firmě. Naši ochotu nám naši klienti vracejí. Nemáte-li dostatek prostředků, můžete využít nákupu na splátky u nás. Zajistíme pro vás skvělou reklamu. Navrhneme vám vizitku, kterou vyjádříme, kdo doopravdy jste.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku