Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vinné sklepy

Sháníte-li odborníka na oblast Vinné sklepy se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

Vinné sklepy v krajích:

Tipy: Vinárna, Vinotéka, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní, Slámové

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kubant s.r.o.

U Císařské cesty - Ubytujte se v našem dobovém penzionu s kompletími službami a vynikající kuchyní! Nabízíme také možnost ubytování ve vinných sklípcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vinný sklípek Černý

Navštivte náš stylový vinný sklep plný výborného vína. Nabízíme Vám posezení v příjemném prostředí našeho sklípku. K zábavě můžete využít šipky. Náš vinný sklep nabízí i možnost ubytování. Náš vinný sklep se specializuje na české víno. Pochutnejte si v našem vinném sklípku i na jakostních vínech. Jsme odborníky na archivní vína. U nás si můžete k vínu objednat i jídlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Otřísal-vinný sklep

Navštivte náš stylový vinný sklep plný výborného vína. Vytvoříme vám velmi příjemné prostředí. Náš vinný sklep se vyznačuje čistotou. Náš vinný sklep se vyznačuje blízkostí k přírodě. Máme pro vás nachystány kvalitní služby. Ochotný přístup vůči zákazníkovi je prioritou našeho vinného sklepa..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občerstvení Na Sklepě

Z našeho vinného sklepu budete nadšení. Kvalita našich služeb je pro nás na prvním místě. I vy oceníte to, že kolem našeho vinného sklepa je krásná příroda. Náš vinný sklep vás překvapí svou čistotou. V našem vinném sklepě najdete ochotný personál. Náš vinný sklep se vyznačuje příjemným prostředím. V naší nabídce se nachází také kvalitní sudové víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaromír Králík

Rádi Vás přivítáme v našem vinném sklepě. V našem sklípku poskytujeme kvalitu. Využijte naši nabídku na neodolatelné rauty. U nás máte možnost ochutnat skvělé sudové víno. Nabízíme výborné přívlastkové víno. Archivní víno z naší nabídky si zamilujete. Užijte si degustaci vín přímo v našem sklípku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku