Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vinárny, vinotéky

Pokud sháníte efektivní řešení oblasti Vinárny, vinotéky, doporučíme vám nejlepší profesionály ve svém oboru. Najdete zde kontakty k novým obchodním partnerům.

Vinárny, vinotéky v krajích:

Tipy: Ubytování, Sudové, Lahvové, Moravské, Přívlastkové, Jakostní

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vinotéka ve Zborovské

Zabýváme se nabídkou kvalitních vín. Navštivte naši vinárnu a pochutnejte si na výborném víně a občerstvení. Na našem nápojovém lístku najdete alkoholické nápoje. Pokud nemůžete alkohol, máme pro vás i nealko. Vyzkoušejte také naše kuřácké prostory. Naši hosté mohou využít nekuřáckých prostor. Prodáváme i lahvové víno..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna U Moniky

V září 2016 jsme nově otevřeli cukrárnu, která Vás srdečně zve na příjemné posezení. V cukrárně jsou tři salonky a terasa je umístěna do zeleného zákoutí, aby Váš požitek z kávy a zákusku byl ten nejlepší. Pro nejmenší máme dětský koutek, aby si maminky mohli vychutnat lahodnou kávu a zákusek. Dále Vám nabízíme možnost oslavy jmenin , narozenin a firemní akce , vše dle domluvy. Nabízíme Vám - zákusky, zdravé raw a mrkvové dortíky, koláče, chlebíčky, cukrovinky - kvalitní kávu a čaj, horkou čokoládu, ovocné smoothie, koktejly - výbornou kopečkovou zmrzlinu a zmrzlinové poháry, nanuky - kvalitní bílé a červené víno, vaječný koňak, griotku, citrus fernet a další ... - domácí limonády, nealko limonády, ovocné radlery, pivo i nealko - možnost objednání dortu, chlebíčků apod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku