Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Veterinární péče

Uvažujete nad Veterinární péče, podívejte se na náš seznam Veterinární péče. Potřebujete-li Veterinární péče, pak si neváhejte prohlédnout naše stránky, zde naleznete ty nejlepší.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MVDr. Jiří Bárta

Nabízíme služby ve zdravotnickém oboru. Od našich pracovníků můžete očekávat odbornou péči. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Potěší vás náš individuální přístup. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Eva Černochová

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. S ochotou vám zajistíme vhodné zdravotnické služby. Všem našim klientům nabízíme individuální přístup. V naší veterinární ordinaci zacházíme s vašimi mazlíčky citlivě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Fiala-veterinář

V naší nabídce naleznete profi zdravotnické služby. Poradenství v oblasti zdravotnictví je další z našich služeb. Poskytujeme vám rovněž odborné konzultace. S naší firmou máte garanci individuálního přístupu. V našem příjemném prostředí se pacienti cítí lépe a zároveň mají jistotu odborné péče.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Tomáš Staněk

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky. Pyšníme se bohatými znalostmi v oboru zdravotnictví. V rámci našich služeb zajišťujeme také konzultace. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. O odbornou péči se postará zkušený tým profesionálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jan Kanov - veterinární ordinace

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Poskytujeme individuální přístup při léčbě vaší nemoci. Poskytneme konzultaci každému. Specializujeme se také na oblast zdravotnického poradenství. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veterinární ordinace Jankari

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Dlouhodobě nemocným osobám, budeme věnovat odbornou péči místo vás. Jsme ochotni vám vyjít vstříc při řešení vašich požadavků. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Svým klientům nabízíme individuální přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jana Jirsová- veterinární léčebna

Poskytujeme kvalitní zdravotnické služby všeho druhu. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S námi dosáhnete na opravdu odbornou péči. Na konzultacích vám poradíme, jak řešit chronická onemocnění přírodní cestou. V oblasti zdravotnických služeb máme skvělé znalosti. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Ivo Pospíšil

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Zakládáme si na seriózním přístupu ke pacientům, ochotě a profesionalitě. Také odborná péče je u nás samozřejmostí. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Nebojte se k nám přijít na konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MVDr. Jiří Pelikán- veterinář

Ušetřete s nabídkou našich zdravotnických služeb. Poskytneme vám kvalifikovanou a odbornou konzultaci. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Vždy ochotně vyhovíme vašim požadavkům. Disponujeme dostatkem znalostí a zkušeností ve zdravotnictví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku