Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Velkoobchod

Komplexní databáze speciálně vytvořená našimi zaměstnanci představuje cenný zdroj informací z oblasti Velkoobchod, který můžete využít k vyhledání skutečného odborníka.

 

Velkoobchod v krajích:

Tipy: Sudové pivo, Eshop, Autodíly, Pracovní oblečení, Stolařský materiál, Truhlářský materiál, Průmyslová chemie

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Conmetall, spol. s r.o.

Využijte nabídku širokého množství zboží našeho velkoobchodu. Prodej kvalitního zboží je naší prioritou. Nabízíme bohatý sortiment ponožek vysoké kvality. Představujeme vám velkoobchod se spojovacím materiálem. Jsme zavedeným velkoobchodem s ochrannými prostředky. Naše společnost se zabývá převážně obchodem se zemědělskými komoditami. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Využijte náš velkoobchodní prodej dřevotřískových desek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Proto.cz, s.r.o.

Nabízíme výhodný velkoobchodní prodej s bohatou nabídkou produktů. Hledáte obchod se vstřícným přístupem a ochotou vyhovět? Oslovte nás. Zaměřujeme se zejména na kvalitu a rychlost dodání. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup. Dohlížíme na to, aby naše zboží bylo kvalitní. Našim velkoobchodním partnerům poskytujeme pravidelné školení a poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ballet Europe, s.r.o.

Naší hlavní činností je provoz velkoobchodu. Naši zaměstnanci oplývají znalostí kompletního sortimentu zboží. Zúročujeme svou profesionalitu, serióznost a zkušenost. Vaši poptávku uspokojíme s ochotou, jež je nám vlastní. Při prodeji zboží dbáme na splnění norem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdravotnicke-materialy.cz

Zajišťujeme velkoobchodní prodej. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. V rámci velkoobchodu máme k dispozici i poradenství. Nabízíme sortiment splňující požadavky všech norem platných v Evropě. Chápeme, jak je rychlost pro naše zákazníky důležitá. Jsme tu pro všechny zájemce o koupi papíru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NEC, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje především na velkoobchod. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. V rámci velkoobchodu jsme odborníky v poradenství. Soustředíme se na vysokou kvalitu nabízených produktů. Prokazujeme dokonalou znalost produktů v naší nabídce. Vaši poptávku uspokojíme s ochotou, jež je nám vlastní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JV - FRUIT, s.r.o.

Náš velkoobchod zajišťuje obchody ve velkém měřítku. Výrobky od nás splňují zákonné normy. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. Ochota a individuální jednání s každým zákazníkem je základem naší práce. V rámci velkoobchodu nabízíme poradenství. Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce. Nabízíme široký výběr zeleniny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FoodService

Zajišťujeme kvalitní provoz velkoobchodu. Náš sortiment splňuje dané normy. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Uspokojíme zákazníky, kterým záleží na rychlosti komunikace a dodávky. Je pro nás samozřejmostí nabízet jen kvalitní zboží. Do výčtu našich služeb patří také poradenství. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OPTYS, spol. s r.o.

V rámci našeho velkoobchodu nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě. Prohlédněte si naši pestrou nabídku kvalitního textilu. Připravili jsme pro vás velkoobchodní prodej květin. Pro truhláře, nábytkáře, stavebníky a kutily nabízíme dřevotřískové desky. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. Nakupujte v našem velkoobchodu s ochrannými prostředky. Provozujeme velkoobchod v oblasti kancelářské techniky. Součástí našich služeb je provoz velkoobchodu se spotřebním materiálem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FORMERFIT, s.r.o.

Doménou naší společnosti je především velkoobchod. Máte -li jakékoli dotazy, využijte naší nabídky poradenství. Náš velkoobchod nabízí zboží odpovídající kvality. Naše firma dbá na splnění náležitých norem. Stabilnímu postavení na trhu vděčíme především naší serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku