Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Velkoobchod > Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

Poradenství v oboru Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi vám rádi a ochotně poskytnou naši skuteční odborníci, díky ucelenému přehledu kontaktů z dané oblasti, který nabízíme k nahlédnutí zde.

 

Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Jaroslav Mikš, M-tex, bytový textil

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Je pro nás samozřejmostí nabízet jen kvalitní zboží. Realizujeme velkoobchodní prodej veškerých zemědělských komodit. Poskytujeme velkoobchodní spolupráci v obchodu s ponožkami. Velkoobchod s ochrannými prostředky je jednou z našich klíčových služeb. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku nátěrových hmot. Poskytujeme velkou nabídku dřevotřískových desek. Pomůžeme vám s výběrem toho správného textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Matyášová

Specializujeme se na velkoobchod, neváhejte nás navštívit. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. K základním atributům firmy patří serióznost v obchodním styku. Pro naše zákazníky provádíme kvalifikované produktové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VERONIKA - bytový textil, s.r.o.

Naše firma se specializuje na velkoobchod. Soustředíme se na vysokou kvalitu nabízených produktů. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Splňujeme normy dle platné legislativy. Nabízíme ochotu a vstřícnost při vyřizování Vaší objednávky. Zvýšili jsme rychlost vyhledávání v nabídce našich produktů. Pořiďte si u nás různé druhy textilu za dobrou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kojenecké-oblečení.eu

Zajišťujeme velkoobchodní prodej. V obchodu se zemědělskými komoditami jsme zkušení. Nabízíme ponožky různých barev, velikostí a materiálu. Náš velkoobchod vám při velkoodběru oblečení nabízí ty nejvýhodnější ceny. Nakupujte v našem velkoobchodu s ochrannými prostředky. Zabýváme se velkoobchodním prodejem nátěrových hmot. Potřebujete-li kvalitní dřevotřískové desky, obraťte se na nás. Výhodné ceny naší kávy jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fitex - ložní povlečení

Doménou naší společnosti je velkoobchod. Kvalita našeho zboží je naší reklamou. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Chápeme, jak je rychlost pro naše zákazníky důležitá. Ochotně vyhovíme Vašim požadavkům. Podívejte se na naši bohatou nabídku textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Piťhová

S nabídkou našeho velkoobchodu budete určitě spokojeni. Jsme tu pro Vás se seriózní obchodní nabídkou. Kvalita námi nabízeneého zboží je pro nás důležitá. Příjemný nákup u nás vám zajistí ochota našich zaměstnanců. Našim velkoobchodním partnerům poskytujeme pravidelné školení a poradenství. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Náš velkoobchod oblečení nabízí nejnovější módní trendy za vynikající ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa tex

Naše společnost se specializuje na velkoobchod. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Dohlížíme na to, aby naše zboží bylo kvalitní. V naší firmě zaručujeme serióznost a maximální možnou vstřícnost. Velkoobchodní prodej dřevotřískových desek je jednou z našich činností. Textil u nás pořídíte za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Piťhová

Zajišťujeme bezproblémový provoz velkoobchodu. Naším krédem je především serióznost. Délka dodací lhůty i ochota zaměstnanců splní Vaše nároky. Naší předností je rychlost dodání požadovaného zboží. Nabízíme sortiment splňující požadavky všech norem platných v Evropě. Sháníte-li oblečení světoznámých značek, náš velkoobchod vám tímto předkládá svou nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfa tex

Naše společnost se zaměřuje především na velkoobchod. Jako Váš spolehlivý dodavatel zaručujeme serióznost a věrohodnost. Ve službách nabízených našim zákazníkům samozřejmě nechybí poradenství. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Velkoobchod s dřevotřískovými deskami je jednou z našich klíčových služeb. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ARTEP výrobní družstvo

Provozujeme bohatě zásobený velkoobchod. Při prodeji zboží klademe hlavní důraz na jeho kvalitu. Náš spolehlivý a ochotný personál se postará o Vaše požadavky či dotazy. Rádi vám poskytneme bezplatné poradenství. V naší nabídce pracovního oblečení naleznete vše jen od renomovaných výrobců. Při prodeji oblečení dbáme na kontrolu kvality zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku