Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba > Velkoobchod > Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi

Poradenství v oboru Velkoobchod textilu, oděvů a obuvi vám rádi a ochotně poskytnou naši skuteční odborníci, díky ucelenému přehledu kontaktů z dané oblasti, který nabízíme k nahlédnutí zde.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lenka Bártová- prodej nového textilu.

Ceny v našem velkoobchodu jsou vždy nižší než ceny maloobchodní. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru. V rámci velkoobchodu nabízíme poradenství. Dodáváme zboží splňující všechny zákonné a další předpisy a normy. Vyberte si z naší pestré nabídky kvalitního textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Matějka-metrový textil a příze

Využijte nabídku širokého množství zboží našeho velkoobchodu. Dodáváme zboží splňující všechny zákonné a další předpisy a normy. Jsme známi kvalitou nabízeného zboží. Zajišťujeme serióznost dodávek a jejich kvalitu. Poradenství při poskytování našich služeb je samozřejmostí. Prokazujeme dokonalou znalost produktů v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VOPTUPA

Doménou naší firmy je velkoobchod. Zakládáme si na ochotě a vstřícnosti k našim zákazníkům. Splnění všech norem je pro nás při prodeji důležité. V rámci velkoobchodu jsme odborníky v poradenství. Naši zaměstnanci oplývají znalostí kompletního sortimentu zboží. Náš velkoobchod nabízí zboží odpovídající kvality. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hemar, spol.s r.o.

Naše firma se specializuje na velkoobchod. Ochotně vyhovíme Vašim požadavkům. V rámci velkoobchodu najdete u nás i poradenství. Jako Váš spolehlivý dodavatel zaručujeme serióznost a věrohodnost. Nabízíme jen zboží se zaručenou kvalitou. Klademe důraz na to, aby naše zboží splňovalo stanovené normy. Rychlost dodání zboží je pro nás prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BM textil - Barbora Novotná

Specializujeme se na velkoobchod, neváhejte nás navštívit. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup. Můžete se vždy spolehnout na kvalitu našeho zboží. Zákazníkům je nabízeno odborné poradenství. Zvýšili jsme rychlost vyhledávání v nabídce našich produktů. Náš spolehlivý a ochotný personál se postará o Vaše požadavky či dotazy. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VOPTUPA

Zajišťujeme velkoobchod s bohatým sortimentem zboží. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Vaši poptávku uspokojíme s ochotou, jež je nám vlastní. Při prodeji zboží dbáme na splnění norem. Využijte jednoduchého a rychlého způsobu objednání zboží. Vyberte si z naší bohaté nabídky textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMT výšivka spol. s r.o.

Ceny v našem velkoobchodu jsou vždy nižší než ceny maloobchodní. V rámci velkoobchodu jsme profesionálové v poradenství. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Serióznost považujeme v jednání se zákazníkem za stěžejní atribut. Dohlížíme na to, aby naše zboží bylo kvalitní. Nabízíme ochotu a vstřícnost při vyřizování Vaší objednávky. U nás si vyberete ten správný textil za nejlepší ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Lasák

Provozujeme bohatě zásobený velkoobchod. Můžete se spolehnout na naši ochotu vyjít vám vstříc. Ve službách nabízených našim zákazníkům samozřejmě nechybí poradenství. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Zaručujeme rychlost při dodání sortimentu. Jsme známi kvalitou nabízeného zboží. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních ponožek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Mikš, M-tex, bytový textil

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Je pro nás samozřejmostí nabízet jen kvalitní zboží. Realizujeme velkoobchodní prodej veškerých zemědělských komodit. Poskytujeme velkoobchodní spolupráci v obchodu s ponožkami. Velkoobchod s ochrannými prostředky je jednou z našich klíčových služeb. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku nátěrových hmot. Poskytujeme velkou nabídku dřevotřískových desek. Pomůžeme vám s výběrem toho správného textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Matyášová

Specializujeme se na velkoobchod, neváhejte nás navštívit. Výborná znalost lokálního trhu nám umožňuje přizpůsobovat naši nabídku. Věnujeme se rychlému pohybu zboží a orientaci na zákazníka. K základním atributům firmy patří serióznost v obchodním styku. Pro naše zákazníky provádíme kvalifikované produktové poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku