Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Velkoobchod metrového textilu a příze

Výčet skutečných odborníků v oboru Velkoobchod metrového textilu a příze, kteří poskytují služby a produkty v nadstandardní kvalitě, je značně obsáhlý, ale díky naší databázi ho máte k dispozici už nyní a ve velmi přehledné podobě.

Velkoobchod metrového textilu a příze v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Barbora Novotná

Zajišťujeme velkoobchod s bohatým sortimentem zboží. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu. Přinášíme velkoobchodní prodej mnoha druhů květin. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s dřevotřískovými deskami. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Náš eshop vám přináší výhodné nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Rumíšek- Velkoobchod metrového textilu a příze

Doménou naší společnosti je velkoobchod. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Pomůžeme vám s výběrem toho správného textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HABITEX, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod s bohatou nabídkou produktů. Je pro nás samozřejmostí nabízet jen kvalitní zboží. Zvýšili jsme rychlost vyhledávání v nabídce našich produktů. Náš sortiment splňuje dané normy. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru. Ochota vyhovět vašim přáním je u nás samozřejmostí. Ve službách nabízených našim zákazníkům samozřejmě nechybí poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Matějka-metrový textil a příze

Využijte nabídku širokého množství zboží našeho velkoobchodu. Dodáváme zboží splňující všechny zákonné a další předpisy a normy. Jsme známi kvalitou nabízeného zboží. Zajišťujeme serióznost dodávek a jejich kvalitu. Poradenství při poskytování našich služeb je samozřejmostí. Prokazujeme dokonalou znalost produktů v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BM textil - Barbora Novotná

Specializujeme se na velkoobchod, neváhejte nás navštívit. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup. Můžete se vždy spolehnout na kvalitu našeho zboží. Zákazníkům je nabízeno odborné poradenství. Zvýšili jsme rychlost vyhledávání v nabídce našich produktů. Náš spolehlivý a ochotný personál se postará o Vaše požadavky či dotazy. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku