Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba

Velkoobchod a výroba

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Velkoobchod a výroba, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Velkoobchod a výroba v krajích:

Tipy: Drogerie, Elektro, Textil, Hračky, Kosmetika, Dárkové předměty, Nábytek, Náhrobky

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aquaservis Mělník, s.r.o.

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Zajišťujeme služby spojené se zemědělskými komoditami. Z nabídky různých druhů ponožek si jistě vyberete. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem materiálu pro vodoinstalaci. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu s dřevotřískovými deskami. Svým zákazníkům můžeme nabídnout i hračky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barbora Novotná

Zajišťujeme velkoobchod s bohatým sortimentem zboží. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu. Přinášíme velkoobchodní prodej mnoha druhů květin. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s dřevotřískovými deskami. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Náš eshop vám přináší výhodné nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Henkel ČR, spol. s r.o.

Jsme specializovaná firma na výrobu drogerie a chemie. Dodáváme čistící prostředky pro jednotlivce i malé či větší firmy. Zabýváme se výrobou a distribucí kosmetiky. Jsme specialisté na výrobu detergentů. Specializujeme se na výrobu různých druhů lepidel. V oblasti výroby pracích prostředků jsme opravdoví profesionálové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAMPS, a.s.

Námi provozovaný velkoobchod není primárně určen pro koncového spotřebitele (domácnosti, jednotlivé osoby). Realizujeme velkoobchodní prodej veškerých zemědělských komodit. V oblasti prodeje nabízíme kvalitní ponožky. V rámci velkoobchodu vás potěšíme našimi ochranými prostředky. Nabízíme nátěrové hmoty vysoké kvality. Využijte náš velkoobchodní prodej dřevotřískových desek. Vyberte si ze široké nabídky našich hraček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier šperku - Petr Horatschke

Součástí naší nabídky jsou služby v oblasti klenotnictví a hodinářství. Zajišťujeme zakázkovou výrobu pro náročné klienty. Naše šperky potěší každou ženu. Zabýváme se opravou klenotů. Nabízíme rozmanitý výběr hodinek. Provádíme kompletní služby v oblasti výkupu zlata. Mimo jiné u nás naleznete prsteny a prstýnky pro nejrůznější příležitosti. Naše prvotřídní perly nesmějí chybět v žádné šperkovnici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NANOBALA, s.r.o.

V nabídce naší společnosti najdete výrobu drogerie a chemie. Ve vyřizování objednávek jsme opravdu rychlí. Vyrábíme pouze vysoce kvalitní produkty. Naše přípravky mají splněny všechny zákonem stanovené normy. Máme velké znalosti a přehled o novinkách ve výrobě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kůrka - Výroba chovatelských potřeb

Poskytujeme výrobu hobby potřeb dle vašich požadavků. Naši seriozní odborníci vám pomůžou při výběru hobby potřeb. Věnujeme se poradenství v oblasti hobby potřeb. Náš úspěch stavíme vysoké kvalitě našich výrobků. Při výrobě hobby potřeb klademe důraz na rychlost zpracování každé zakázky. Naše instituce klade důraz na hluboké znalosti výrobních procesů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPAS

Naše firma DAPAS spol.s r. o. byla založena v roce 1996 a v současnosti patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v České republice. V naší široké nabídce si můžete vybrat obalový materiál pro nejrůznější oblasti použití - obalový materiál vyrábíme a dodáváme v mnoha provedeních podle přání a potřeb našich zákazníků. Mezi hlavní produkty naší společnosti patří polyetylenové fólie, výrobky z nich - pytle, sáčky, tašky a další - specializujeme se především na výrobu LDPE fólie, hadice, polohadice pro skupinové balení do průmyslu ale i do menších provozoven. Potisk je rovněž v našich možnostech až do 6 barev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GD design, s.r.o.

V našem velkoobchodě nakoupíte za nejvýhodnější ceny. Ochota našich zaměstnanců vyhovět zákazníkům je naší prioritou. Splňujeme normy dle platné legislativy. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru. O kvalitě našeho zboží vás rádi přesvědčíme. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup. Svým zákazníkům přinášíme velkoobchodní prodej květin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku