Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba

Velkoobchod a výroba

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Velkoobchod a výroba, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Velkoobchod a výroba v krajích:

Tipy: Drogerie, Elektro, Textil, Hračky, Kosmetika, Dárkové předměty, Nábytek, Náhrobky

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aquaservis Mělník, s.r.o.

Patříme mezi velkoobchodní prodejce. Zajišťujeme služby spojené se zemědělskými komoditami. Z nabídky různých druhů ponožek si jistě vyberete. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem materiálu pro vodoinstalaci. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu s dřevotřískovými deskami. Svým zákazníkům můžeme nabídnout i hračky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barbora Novotná

Zajišťujeme velkoobchod s bohatým sortimentem zboží. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu. Přinášíme velkoobchodní prodej mnoha druhů květin. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s dřevotřískovými deskami. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Náš eshop vám přináší výhodné nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Henkel ČR, spol. s r.o.

Jsme specializovaná firma na výrobu drogerie a chemie. Dodáváme čistící prostředky pro jednotlivce i malé či větší firmy. Zabýváme se výrobou a distribucí kosmetiky. Jsme specialisté na výrobu detergentů. Specializujeme se na výrobu různých druhů lepidel. V oblasti výroby pracích prostředků jsme opravdoví profesionálové..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAMPS, a.s.

Námi provozovaný velkoobchod není primárně určen pro koncového spotřebitele (domácnosti, jednotlivé osoby). Realizujeme velkoobchodní prodej veškerých zemědělských komodit. V oblasti prodeje nabízíme kvalitní ponožky. V rámci velkoobchodu vás potěšíme našimi ochranými prostředky. Nabízíme nátěrové hmoty vysoké kvality. Využijte náš velkoobchodní prodej dřevotřískových desek. Vyberte si ze široké nabídky našich hraček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atelier šperku - Petr Horatschke

Součástí naší nabídky jsou služby v oblasti klenotnictví a hodinářství. Zajišťujeme zakázkovou výrobu pro náročné klienty. Naše šperky potěší každou ženu. Zabýváme se opravou klenotů. Nabízíme rozmanitý výběr hodinek. Provádíme kompletní služby v oblasti výkupu zlata. Mimo jiné u nás naleznete prsteny a prstýnky pro nejrůznější příležitosti. Naše prvotřídní perly nesmějí chybět v žádné šperkovnici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVOBODA - výroba domácích knedlíků, s.r.o.

Společnost SVOBODA - výroba domácích knedlíků se sídlem v Blučině, je společnost s ručením omezeným zapsaná v obchodním rejstříku KS v Brně. Předmětem podnikání je výroba potravinářských polotovarů. Podnikatelská aktivita započala prakticky již v roce 1990 v různých oborech ještě jako podnikání fyzické osoby. V roce 1993 se společnost rozhodla, po zvážení všech okolností a průzkumu trhu, zaměřit se výhradně na výrobu a distribuci domácího knedlíku v různých modifikacích. Strategií a cílem společnosti bylo vybudování obchodních kontaktů s expandujícími obchodními řetězci v České republice. Tento záměr se z části podařil a v současné době dodáváme naše výrobky do celé obchodní sítě společností např. AHOLD Czech Republic a.s, SPAR Česká obchodní společnost s.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Holčík, výroba nábytku

Naše truhlářské a stolařské práce zahrnují výrobu nábytku. Veškerou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb. Nabízíme moderní designové skříně na míru. Při dopravě nábytku nabízíme nízké ceny a spolehlivého řidiče. Součástí naší nabídky bytového nábytku jsou židle. Nechte si vyrobit stůl u seriózního výrobce za příznivé ceny. U nás naleznete kvalitní kancelářský nábytek pro vaši kancelář. Jsme osvědčení řemeslníci v oblasti vybavení jídelen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEXET - Automatické pohony vrat

Naše společnost se zaměřuje na velkoobchod. Nabízíme široký sortiment zemědělských komodit. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních ponožek. Přijďte si nakoupit ochranné prostředky v našem velkoobchodu. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Nabízíme vám služby našeho velkoobchodu s dřevotřískovými deskami. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GD design, s.r.o.

Spolupracujte s naším velkoobchodem jako zákazník nebo jako dodavatel zboží. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Nabízíme ochotu a vstřícnost při vyřizování Vaší objednávky. V rámci velkoobchodu jsme odborníky v poradenství. Splníme vaše nároky na kvalitu. Naším heslem je ochota, spolehlivost, rychlost a pružnost. Přinášíme vám výhodný velkoobchodní prodej květin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku