Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba

Velkoobchod a výroba

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Velkoobchod a výroba, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Velkoobchod a výroba v krajích:

Tipy: Drogerie, Elektro, Textil, Hračky, Kosmetika, Dárkové předměty, Nábytek, Náhrobky

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Voleš

Jsme právě ten nejvhodnější velkoobchod, který přesně bude vyhovovat vašim potřebám. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru. Mezi naše služby zákazníkům patří bezplatné poradenství. Vaši zakázku zpracujeme s rychlostí a pečlivostí. Prodej kvalitního zboží je naší prioritou. Nabízíme spolupráci se seriozní, spolehlivou a dynamickou firmou. Klademe důraz na to, aby naše zboží splňovalo stanovené normy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Rumíšek- Velkoobchod metrového textilu a příze

Doménou naší společnosti je velkoobchod. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. Veškeré naše zboží splňuje požadavky normy kvality. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Pomůžeme vám s výběrem toho správného textilu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atota, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou drogerie a chemie S námi máte jistotu vstřícného a ochotného přístupu. Pokud vám záleží na seriozním jednání, jste u nás na správném místě. Rychle vyhovíme vašim požadavkům. Vyrábíme pouze vysoce kvalitní produkty. Máme velké znalosti a přehled o novinkách ve výrobě. Splnění všech předepsaných norem vám v případě zájmu můžeme dokázat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HiChem, spol. s r.o.

Naše firma se zabývá výrobou drogerie a chemie Seriózní přístup k zákazníkům je u nás standardem. Vážíme si každého zákazníka, a proto jsme vždy vstřícní a ochotní. Nabízíme vám pouze kvalitní zboží. Do našeho rozsáhlého sortimentu patří také chemikálie.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Enes Elektro-svitidla.cz

Specializujeme se na velkoobchod, neváhejte nás navštívit. Naše zboží splňuje nároky na kvalitu každého zákazníka. Znalost sortimentu našeho velkoskladu je samozřejmost. Ve službách nabízených našim zákazníkům samozřejmě nechybí poradenství. Náš velkoobchod splňuje nejpřísnější hygienické normy. Sháníte-li zboží z oblasti elektro, jsme tu pro vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SVOBODA - výroba domácích knedlíků, s.r.o.

Společnost SVOBODA - výroba domácích knedlíků se sídlem v Blučině, je společnost s ručením omezeným zapsaná v obchodním rejstříku KS v Brně. Předmětem podnikání je výroba potravinářských polotovarů. Podnikatelská aktivita započala prakticky již v roce 1990 v různých oborech ještě jako podnikání fyzické osoby. V roce 1993 se společnost rozhodla, po zvážení všech okolností a průzkumu trhu, zaměřit se výhradně na výrobu a distribuci domácího knedlíku v různých modifikacích. Strategií a cílem společnosti bylo vybudování obchodních kontaktů s expandujícími obchodními řetězci v České republice. Tento záměr se z části podařil a v současné době dodáváme naše výrobky do celé obchodní sítě společností např. AHOLD Czech Republic a.s, SPAR Česká obchodní společnost s.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Holčík, výroba nábytku

Naše truhlářské a stolařské práce zahrnují výrobu nábytku. Veškerou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb. Nabízíme moderní designové skříně na míru. Při dopravě nábytku nabízíme nízké ceny a spolehlivého řidiče. Součástí naší nabídky bytového nábytku jsou židle. Nechte si vyrobit stůl u seriózního výrobce za příznivé ceny. U nás naleznete kvalitní kancelářský nábytek pro vaši kancelář. Jsme osvědčení řemeslníci v oblasti vybavení jídelen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DEXET - Automatické pohony vrat

Naše společnost se zaměřuje na velkoobchod. Nabízíme široký sortiment zemědělských komodit. Zaměřujeme se na nabídku kvalitních ponožek. Přijďte si nakoupit ochranné prostředky v našem velkoobchodu. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Nabízíme vám služby našeho velkoobchodu s dřevotřískovými deskami. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GD design, s.r.o.

Spolupracujte s naším velkoobchodem jako zákazník nebo jako dodavatel zboží. Disponujeme důležitými znalostmi o vedení velkoobchodu. Nabízíme ochotu a vstřícnost při vyřizování Vaší objednávky. V rámci velkoobchodu jsme odborníky v poradenství. Splníme vaše nároky na kvalitu. Naším heslem je ochota, spolehlivost, rychlost a pružnost. Přinášíme vám výhodný velkoobchodní prodej květin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku