Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Velkoobchod a výroba

Velkoobchod a výroba

Potřebujete-li si jednoduše a rychle vybrat odborníka působícího ve sféře Velkoobchod a výroba, pak právě pro vás jsme vytvořili cenného pomocníka v podobě seznamu kontaktů, který vám velmi usnadní výběr.

 

Velkoobchod a výroba v krajích:

Tipy: Drogerie, Elektro, Textil, Hračky, Kosmetika, Dárkové předměty, Nábytek, Náhrobky

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Kolb - MAK

Ceny v našem velkoobchodu jsou vždy nižší než ceny maloobchodní. Vyberte si ty nejvhodnější z naší bohaté nabídky hraček. Vyberte si u nás z nabídky kvalitního textilu. Vyberte si ze široké nabídky výborných čajů. Nabízíme dřevotřískové desky vysoké kvality. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu s nátěrovými hmotami. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s ochrannými prostředky. Prodáváme vybavení z oblasti elektro.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doppler CZ, spol. s r.o.

Společnost Doppler byla založena v roce 1947 jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby díky svým pobočkám a výrobním závodům po celém světě výrazně rozšířila místa zastoupení a nabízený sortiment. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů. V České republice působíme již od roku 1991.

Společnost Doppler původně stavěla svůj tradiční sortiment na produkci kvalitních deštníků, kterých dodnes nabízí nepřeberné množství typů a provedení. Díky jejich kvalitě jsou stále velmi oblíbené a to kvůli velkému portfoliu od základních kousků až po luxusní řady. Zakládáme si na precizním zpracování a především odolnosti. Deštníky Doppler úspěšně zvládají náročné testy ve větrném tunelu se silou větru až 100 km/hod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amin, spol. s r.o.

Rádi vám pomůžeme s činností v oblasti výroby potravin. Obraťte se na naši firmu s požadavkem na výrobu zákusků. Naše firma se zabývá výrobou širokého sortimentu nápojů. Vybere si z našeho bohatého sortimentu mražených a chlazených bramborových hranolek. Vyberte si z naší nabídky poctivého medu. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich potravinových doplňků. Naše firma se zabývá stáčením kompletního sortimentu minerálních vod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Piťhová

Zajišťujeme bezproblémový provoz velkoobchodu. Naším krédem je především serióznost. Délka dodací lhůty i ochota zaměstnanců splní Vaše nároky. Naší předností je rychlost dodání požadovaného zboží. Nabízíme sortiment splňující požadavky všech norem platných v Evropě. Sháníte-li oblečení světoznámých značek, náš velkoobchod vám tímto předkládá svou nabídku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Kincl, LAKI - Ohňostroje a civilní pyrotechnika

Naše firma se specializuje na velkoobchod. Prodáváme rozsáhlý sortiment zemědělských komodit. Hlavním sortimentem našeho velkoobchodu jsou ponožky. Přinášíme vám moderní eshop. Nabízíme vám služby našeho velkoobchodu v oblasti ochranných prostředků. Jsme zavedeným velkoobchodem s nátěrovými hmotami. Navštivte naší velkoobchodní provozovnu s dřevotřískovými deskami. Vyberte si ze široké nabídky výborných čajů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Sejkora,velkoobchod kancelářských potřeb

Naše firma se zabývá především velkoobchodem. Rychlost dodání zboží je pro nás prioritou. Ve službách nabízených našim zákazníkům samozřejmě nechybí poradenství. Naše firma dbá na splnění náležitých norem. Uspokojíme Vaší poptávku při nákupu kancelářských potřeb. V našem velkoobchodu můžete koupit všechno z výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beston

Námi provozovaný velkoobchod není primárně určen pro koncového spotřebitele (domácnosti, jednotlivé osoby). Ochotně vyhovíme Vašim požadavkům. Uspokojíme zákazníky, kterým záleží na rychlosti komunikace a dodávky. Splňujeme normy dle platné legislativy. Můžete se vždy spolehnout na kvalitu našeho zboží. Prohlédněte si naši pestrou nabídku kvalitního textilu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Spina, výkup průmyslových armatur

Využijte nabídku širokého množství zboží našeho velkoobchodu. Naše serióznost k nám přivedla již řadu spokojených zákazníků. Soustředíme se na vysokou kvalitu nabízených produktů. Informace o novinkách uplatňujeme především v poradenství poskytovaném našim zákazníkům. Hledáte obchod se vstřícným přístupem a ochotou vyhovět? Oslovte nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Coufal

Podle vašich představ vám vyrobíme kvalitní nábytek. Jsme tu pro všechny, kteří hledají serióznost poskytovaných služeb za přijatelné ceny. Naše společnost se řadí k nejlepším, co se týče pečlivosti zpracování. Nabízíme návrhy ložnic včetně vybavení nábytkem. Okna na míru jsou hlavní náplní naší společnosti. Vyberte si ze široké nabídky postelí za bezkonkurenční ceny. Nabízíme návrhy skříní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku