Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lenka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Frenštát pod Radhoštěm - Turistická chalupa

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Viktor Kožuszník - Ubytovna Na hřišti

Poskytujeme kvalitní ubytování. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květa Dragounová - Ubytovna Pohoda

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Ochotně poskytujeme ubytovací služby. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. Společná sociální zařízení jsou připravena pro naše hosty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Na Stráni

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Užijte si dovolenou v jednom z našich apartmánů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubaštová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hrubejová - Penzion Petra

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku