Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

ALB-Libuše Bártová

Zajišťujeme pobyty v ČR (Poděbrady, Luhačovice) a SR (Piešťany, Tatry), zájezdy LAST MINUTE, seniorské pobytové zájezdy k moři, letecké poznávací a pobytové zájezdy do celého světa, autokarové zájezdy i ubytování pro klienty s individuální dopravou, vyřizování víz, komplexní zdravotní pojištění do zahraničí, cenově výhodné letenky

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Magdalena Jelínková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ivana

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Hospodář-rekreační středisko

Nabízíme možnost ubytování. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmán Lipno

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rádi vás uvítáme k pobytu u nás i s celou rodinou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zahradní dům Telč

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Marek - Pension Marek

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ADI - Ubytování

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. Naše ubytování je blízko přírody. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu. Náš hotel nabízí různě velké pokoje. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Family

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro uchování vašich potravin můžete využívat také naší lednice. Disponujeme wifi připojením. Zaměřujeme se na nabídku ubytování na úrovni s možností parkování. Zaručujeme se za Vaši spokojenost s ubytováním v našich apartmánech. Zarezervujte si u nás levné ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku