Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Daniel Richter - ubytovna

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Park

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr.Jana Szabová - AGENTURA ÁMOS - Penzion MIRJA

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Hajný - Hotel Racek

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. U nás si můžete zapůjčit i lodě. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování v soukromí

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro vaše auto je u nás parkování zajištěno. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Dušejovská - Azyl - Pension Havelka

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Včelařský dvůr

Nabízíme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Nabízíme příjemné a cenově dostupné ubytování v našich apartmánech. Nabízíme pěkné ubytování s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Vinklar - Heros - Penzion & Kavárna U Dubu

Součástí ubytování je nadstandardní péče našeho ochotného personálu. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Lužičan

Naše firma zajišťuje ubytování. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zaměřujeme se na bohatou nabídku relaxačních pobytů. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Z nízké ceny našeho krásného ubytování budete nadšeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rychta na Račánku

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku