Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PrivatApartman

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Využijte také krásného počasí k posezení pod venkovní pergolou. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Užijte si u nás příjemná posezení také venku u grilu. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Nabízíme komfortní apartmány za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna U Petry a Milana

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Alexander

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Máme dostatečnou kapacitu i k pobytům pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Kukla

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Ubytovaní hosté se mohou kdykoli osvěžit v našem skvělém bazénu. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Ubytování v našem penzionu je mezi zákazníky velmi oblíbené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Suchánků

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. U nás se mohou ubytovat jednotlivci, rodiny i firmy. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Naše firma disponuje také možností používat gril. Náš penzion vám nabízí možnost ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice ubytování

Hotýlek Hotel Minor České Budějovice ubytování. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice je ve městě mezi hotely a penziony vyhledávané levné ubytování vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice levně, hotýlek Hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch. Hotýlek Hotel Minor České Budějovice akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. Hotýlek Hotel Minor levné ubytování České Budějovice Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Restaurace ubytování České Budějovice hotýlku Hotel Minor Vám nabídne Vám výborné snídaně a večeře. Hotel Minor ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek. .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Hájek - Autocamp Hájek

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Inka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Nabízíme ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Frank-ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku