Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Milan Bartoš

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ida Marková - Penzion Ida

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Naděžda Smolová

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Neváhejte skočit do našeho bazénu. Hosté si u nás mohou také zajít do příjemné sauny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Čejka- Rekreační střediska

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marelax, s.r.o. - ATC Knížecí rybník

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Trojanka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. K dispozici Vám je společná kuchyň. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Navštívit můžete i náš pěkný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Růžena Hanzalová - MAHON, pronájem chaty

Ubytování vám ušijeme přímo na míru. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Pořádáme také celou škálu nejrůznějších rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Krásný rodinný pobyt vám rádi zajistíme. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSIST - SOLAR, s.r.o. - Hotel Opera

S naším ubytováním budete spokojeni. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. V nabídce ubytování máme také pokoje s přistýlkou. Pravidelně vám doplníme i váš pokojový minibar. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Naše chalupy si jistě zamilujete. U nás je možná taktéž rezervace wellness pobytu. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minor

Naše firma se specializuje na ubytování. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Využijte jedinečné možnosti ubytování na vybavené chalupě. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Na našem rekondičním pobytu získáte zpět svou formu. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Milovníky pohybu potěšíme nabídkou sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel ROZVOJ

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Jednotlivcům, rodinám i kolektivům nabízíme kvalitní kempové ubytování. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku