Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Bouda

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš ubytovací objekt je vybaven i kulečníkem. Příznivci cyklistiky si mohou vybrat vhodné kolo v půjčovně. Přijďte si večer posedět k ohništi. Nabízíme také možnost ubytování na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Kozubík

Neváhejte využít šance na krásné ubytování v našem objektu. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. Rádi vám nabízíme k využití také prostornou lednici. Naše lahůdky z grilu vám zaručeně zachutnají. Využijte i prostory společné kuchyně. Naši hosté si velmi oblíbili ubytování na naší chatě a rádi se k nám vracejí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion EMMA, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KFF Bechyně, s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. U nás máte možnost výletů do okolí. Naši hosté u nás velmi oceňují blízkost přírody. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Šlesingr - Hotel Zlatá Labuť

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Neváhejte využít náš kemp! Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata U lesa

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. K využití nabízíme i prostory kuchyně. U nás máte možnost také využívat lednici. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostinec Peterka

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. V našem okolí jsou skvělé podmínky pro lyžování. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. S wifi u nás můžete počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sokolovna Krásná

Naše firma dává také možnost ubytování. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. V areálu našeho ubytovacího zařízení je i pěkné hřiště. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Jílek - Holiday Apartments Foersterova 9

ubytování v soukromých plně vybavených apartmánech

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rak

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. V ubytování nabízíme možnost přistýlky. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí našeho objektu je samozřejmě volně přístupné sociální zařízení. Naši hosté mají běžně k dispozici i mikrovlnnou troubu. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Pro hosty našeho ubytování je k dispozici bazén. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku