Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chalupa U Rychtáře

Naše společnost poskytuje ubytování a další služby s ním spojené. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Oblíbené rekondiční pobyty jsou u nás za příznivé ceny. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Nechejte se oslovit nabídkou našich zavedených ubytovacích služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Sebastopol

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Sociální zařízení na pokojích je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incentives CZ, s.r.o. - Hotel Boston

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Hoplíčková

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jitka Hlinková,ubytování

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Nabízíme řadu kvalitních pobytů pro školy. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Česká Chalupa

Nabízíme ubytování za skvělé ceny v příjemném prostředí. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Krásná příroda se nachází v blízkosti našeho ubytování. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Alena Bouzková

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Přijďte si k nám vybrat pobyt zaměřený na turistiku. Nabízíme dostupné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslav Janata - pension

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Tomíček - U Tomíčků

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Využijte našich tipů na výlety do okolí. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku