Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Danuše Janušová

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Využívejte také možnosti zaplavat si v krytém bazénu. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Využijte také možnosti grilování v našem ubytovacím areálu. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAG 007, s.r.o. - BÝKOV - Zámecký statek

Nabízíme příjemné ubytování s možností parkovat přímo u našeho ubytovacího zařízení. Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Doporučujeme vám strávit svou letní dovolenou v našem pěkném kempu. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Zajišťujeme krásné wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. reality GP, s.r.o.

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Naše firma disponuje také možností používat gril. Nabízíme vybavenou kuchyň. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Hosté našeho penzionu se k nám rádi vracejí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Novotná - Penzion U Laury

Jsme poskytovatel kvalitního ubytování. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Zajišťujeme ubytování pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. Nabízíme velký výběr kvalitních rodinných pobytů. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Využijte naší jedinečné nabídky cenově výhodných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ubytování České Budějovice

Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou, nachází se v tiché části, nedaleko centra, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Penzion České Budějovice je nekuřácké ubytování, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu, v restauraci jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Penzion Ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Levné ubytování je vhodné nejen pro milovníky nedotčené jihočeské přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Českých Budějovicích a okolí v oblasti Jižní Čechy. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Karel Hájek - Autocamp Hájek

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. U nás si užijete i pobyty pro školy. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Inka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Nabízíme ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Frank-ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Darja Pavézková - Penzion U Řeky

Zařídíme pro Vás ubytování. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku