Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Renata Krákorová - Penzion Renata

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Těšíme se na vás také v baru. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Šimčík - Apartmány Belvederská

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. V kuchyňském koutu si můžete vařit dle vlastní chuti. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Pro naše hosty je připraveno ohniště pro večerní posezení. Náš gril nabízí různé způsoby přípravy jídla.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alžběta Hořejšová

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. K dispozici Vám je náš gril. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Holiday Apartments Recepce

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Navštivte přírodu v blízkosti našeho ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší apartmán pro Vaši dovolenou. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Hendrychová - H & H penziony

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chata Cep

Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte kvalitní ubytování. Pěkná chata bude vhodným ubytováním pro milovníky přírody. Naše firma disponuje také možností používat gril. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion ALEX Sport

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu. Zajistíme Vám plné vybavení kuchyně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Využijte naší nabídky levné přistýlky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zuzana

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Ubytovaní hosté u nás mohou využívat i parkování. S wifi u nás můžete počítat. Lednice jsou součástí vybavení pokojů. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku