Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Surf publishing, s.r.o. - Areál Hospůdky u SURFu

Přinášíme Vám pohodlné a pěkné ubytování. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme ubytování v chalupách. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Doležalová - Penzion u Doležalů

Poskytujeme ubytování pro jednotlivce, páry i větší skupiny. Nabízíme ubytování v atraktivní lokalitě s možností mnoha zajímavých výletů do okolí. Využijte našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Návrší

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Z naší nabídky si můžete vybrat i ubytování s kuchyní. Pro naše hosty máme parkování. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miluše Petrovická - Penzion Beruška

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Vyzkoušejte naše prostředí, které pro vás bude jistě příjemné. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Přinášíme Vám ubytovací služby v blízkosti přírody. Zajistíme Vám ubytování v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Stravování je u nás také možné zajistit. Přijďte také do našeho zavedeného baru. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. V blízkosti našeho ubytování máte ideální podmínky pro lyžování. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Svým hostům nabízíme i bazén. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Kolomá

Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Stod

Naše společnost poskytující ubytování připravila pro zákazníky příjemné a vkusně zařízené pokoje. Využijte i prostory společné kuchyně. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. K dispozici máme velký počet nekuřáckých pokojů. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Božena Michalová

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. Součástí našeho ubytování je i gril. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. Využijte možnosti sjednat si u nás příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Ve Stodůlce

Doménou naší formy je ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Nabízíme vám ubytování v příjemném prostředí. U nás můžete využít také prostornou lednici. Součástí našeho vybavení je také klimatizace. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Apartmány Audy

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našich ubytovacích služeb nechybí ani bar. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Poskytujeme příjemné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. U nás můžete využít i gril. Wifi připojení je samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku