Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovací služby

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Ubytovací služby. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Ubytovací služby.

 

Ubytovací služby v krajích:

Tipy: Restaurace, Kempy, Chaty, Parkoviště, Chalupy, Dětské tábory, Pobyty pro školy, Wellness pobyty

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Finexa

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Příchovice, a.s.

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Nabízíme kvalitní kempování. Možnost přistýlky jistě oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Po domluvě u nás můžete navštěvovat i krytý bazén. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu. Naši hosté mají elektrické přípojky zajištěny. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Ferenčíková - Ubytování v soukromí

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Koklar - Chalupa u Hašků

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v blízkosti přírody. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolimpex, spol. s r.o. - Penzion Úsvit

Jsme firma, nabízející služby ubytování. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích. Neváhejte se ubytovat v našem apartmánu. Ujišťujeme Vás, že Vám k dispozici bude i kuchyň. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Přijeďte k nám na skvělou rodinnou rekreaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Hradec u Stoda

V nabídce naší firmy si můžete vybrat z pestré nabídky ubytování. Nabízíme ubytování v moderně a vkusně zařízeném penzionu. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Benešovský mlýn

Zajistíme Vám příjemné ubytování. Naše ubytování zahrnuje samozřejmě také elektrické přípojky. Ubytovat se můžete i v naší krásné chalupě, která je zcela vybavená. Nabízíme také pobyty pro školy! Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nabízíme oblíbené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renata Krákorová - Penzion Renata

V rámci naší nabídky s ubytováním si jistě vyberete. Objevte také výhody ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Martina

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Těšíme se na vás také v baru. Vlastní sociální zařízení je u nás samozřejmostí. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku